Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - In Charge

NYX PROFESSIONAL MAKEUPLip glossEAN: 0800897207380
Pris fra 51,98 krtil 118 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 66,02 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - In Charge og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51.98 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - In Charge
-60%51,98 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - In Charge billede

Produktinformation

NYX Prof. Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine - In Charge bliver læbefarven, som du ikke kan leve uden! Dette er en **to-trins farve**, som kombinerer en intens og smuk farve med en glaslignende finish - disse to giver tilsammen en uovertruffen farve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lip Gloss
EAN: 0800897207380
Varenr.: 92844
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine In Char
97 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine - In Charge
104 kr
Til butik
NYX PROF. MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine - In Charge billede

Produktinformation

16h LOUD SHINE LIP COLOR! Detta är NYXs första ultrapigmenterade läppfärg med hög glans, och upp till 16 timmars hållbarhet. Inget kladd, fastnar inte i fina linjer, inget färgbortfall: du kan kyssas, dricka, kasta med håret, till och med bära det under din mask! Lätt och bekväm på läpparna, den här veganska formeln ger en svepande högpigmenterad färg med icke-klibbig glansig finish. Para bara ihop den högpigmenta basfärgen, infunderad med läppälskande oljor *, med den ultrareflekterande och icke-klibbiga topplack ** för den mesta glansen du någonsin har sett! Innehåll: 2 x 3,4ml * infunderad med macadamiafröolja, korianderfruktolja, jojoba-fröolja, aprikoskärnolja, passionsfruktfröolja ** infunderad med vitamin E-derivat.

Produktspecifikationer

Mærke: NYX
Kategori: Lip gloss
EAN: 0800897207380
Varenr.: C10332
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine In Charg
118 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - In Charge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - In Charge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk51,98 kr51,98 krKøb
2Cocopanda DK97 kr97 krKøb
3Teknikproffset DK104 kr153 krKøb
4Lyko DK118 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - In Charge

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - In Charge i 181 dage. Laveste pris i perioden er 51,98 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 51,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - In Charge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - In Charge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202651,98 kr45,02 kr (46%)
30. maj 202697 kr45,02 kr (87%)
27. maj 202651,98 kr38,54 kr (43%)
24. apr. 202690,52 kr12,48 kr (12%)
23. apr. 2026103 kr30,16 kr (41%)
10. apr. 202672,84 kr51,16 kr (41%)
9. apr. 2026124 kr51,16 kr (70%)
8. apr. 202672,84 kr1,64 kr (2%)
5. apr. 202671,2 kr52,8 kr (43%)
4. apr. 2026124 kr52,8 kr (74%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret