Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - Magic Maker

NYX PROFESSIONAL MAKEUPLip glossEAN: 0800897207236
Pris fra 78 krtil 118 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73,88 kr 5. mar.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - Magic Maker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine Magic M
78 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine Magic M billede

Produktinformation

Si hej til Shine Loud High Pigment Lip Shine, NYX Prof. Makeups første ultrapigmenterede lipgloss, der holder i op til 16 timer uden at smitte af.

Produktspecifikationer

Kategori: Lipgloss
Artikel nr.: K4796100
EAN: 0800897207236
Varenr.: 3208703
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - Magic Maker
-25%97,46 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - Magic Maker billede

Produktinformation

NYX Prof. Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine - Magic Maker bliver læbefarven, som du ikke kan leve uden! Dette er en **to-trins farve**, som kombinerer en intens og smuk farve med en glaslignende finish - disse to giver tilsammen en uovertruffen far...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lip Gloss
EAN: 0800897207236
Varenr.: 90788
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Shine Loud Pro Pigment Lip Shine Magic Maker - 6,8 g
117 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Shine Loud Pro Pigment Lip Shine Magic Maker - 6,8 g billede

Produktinformation

Revolutionerende læbeglans med 16 timers holdbarhed NYX Professional Makeup Shine Loud Pro Pigment Lip Shine Magic Maker tager læbeglans til et helt nyt niveau med sin smarte to-trins-teknologi. Denne ultrapigmenterede læbeglans leverer intensiv farve og en glaslignende finish, der holder i op til 16 timer uden at smudse eller føles klistret. Den veganske formel er beriget med nærende olier fra macadamia, koriander, jojoba, abrikos og passionsfrugt, hvilket giver læberne både spektakulær farve og pleje samtidig. Derfor vil du elske denne læbeglans Holder i op til 16 timer uden at smudse eller miste intensitet Smart to-trins-system med højpigmenteret basecoat og reflekterende topcoat Glaslignende finish, der ikke føles klistret eller tung på læberne Vegansk formel beriget med nærende olier og E-vitamin Sådan får du det bedste ud af din læbeglans Påfør først den højpigmenterede basecoat og lad tørre i cirka 90 sekunder, efterfulgt af den glasagtige topcoat for ultimativ glans og holdbarhed. Klar til at opdage læbeglans, der virkelig holder, hvad det lover? Prøv NYX Professional Makeup Shine Loud Pro Pigment Lip Shine nu!

Produktspecifikationer

Kategori: Lipgloss
Størrelse: 6.8 g
Artikel nr.: 90573
EAN: 0800897207236
Varenr.: 90573
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine Magic Ma
118 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - Magic Maker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - Magic Maker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK78 kr78 krKøb
2NiceHair.dk97,46 kr97,46 krKøb
3NordicFeel DK117 kr117 krKøb
4Lyko DK118 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - Magic Maker

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - Magic Maker i 180 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - Magic Maker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - Magic Maker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202678 kr3 kr (4%)
20. maj 202675 kr8 kr (10%)
19. maj 202683 kr10 kr (11%)
18. maj 202693 kr6 kr (6%)
14. maj 202699 kr1 kr (1%)
11. maj 202698 kr12 kr (14%)
30. apr. 202686 kr11 kr (15%)
24. apr. 202675 kr11 kr (13%)
17. apr. 202686 kr5,6 kr (6%)
10. apr. 202691,6 kr25,4 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret