Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Soft Beige 07 (1,6 g)

NYX PROFESSIONAL MAKEUPFoundation og concealereHyaluronsyre infunderetKorrigering og skjul af udfaldEAN: 0800897249403

NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer i Soft Beige 07. Medium dækning, naturlig finish, infunderet med hyaluronsyre. Vegansk og cruelty-free. Læs mere

Pris fra 98 krtil 125 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 6. mar.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Soft Beige 07 (1,6 g) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Soft Beige 07 1
98 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Soft Beige 07 (1,6 g)
-19%105 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Pro Fix Stick Concealer Soft Beige 07 - 1,6 g
124 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Pro Fix Stick Correcting Concealer 07 Sof
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Soft Beige 07 (1,6 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Soft Beige 07 (1,6 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK98 kr98 krKøb
2Bangerhead DK105 kr105 krKøb
3NordicFeel DK124 kr124 krKøb
4Lyko DK125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick - Soft Beige 07

NYX PROFESSIONAL MAKEUP

NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer i Soft Beige 07. Medium dækning, naturlig finish, infunderet med hyaluronsyre. Vegansk og cruelty-free.

• concealer stick
• ansigtsmakeup
• makeup
• skjul udfald
• korrigering
• hyaluronsyre
• vegansk makeup
• Korrigering og skjul af udfald
• Hyaluronsyre infunderet

Beskrivelse

NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick i farven Soft Beige 07 er den ultimative concealer til at korrigere, skjule og lysne huden på én gang. Denne alsidige concealer stick giver medium dækning med en naturlig finish, der ser professionel ud. Formlen er infunderet med hyaluronsyre for at pleje huden, mens du skjuler udfald og mørke rande. Den bløde tekstur glider let på huden uden at virke tør eller flage. Som en del af NYX's engagement i dyrevelfærd er produktet både vegansk og cruelty-free. Perfekt til at opnå en jævn og strålende teint i farten.

Specifikationer

farve:Soft Beige 07
finish:Naturlig finish
vegansk:Ja
dækning:Medium dækning
ingrediens:Hyaluronsyre
cruelty_free:Ja

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvad er forskellen på denne concealer og andre concealere?

NYX Fix Stick Concealer har en unik stick-form der gør den nem at applicere præcist. Den indeholder hyaluronsyre for hudpleje og giver medium dækning med naturlig finish.

Er produktet egnet til følsom hud?

Ja, formlen er vegansk og cruelty-free, og hyaluronsyren hjælper med at pleje huden. Det anbefales dog altid at teste på en lille hudområde først.

Hvordan anvendes Fix Stick Concealer bedst?

Påfør direkte på områder der skal korrigeres, og blend forsigtigt ud med fingre eller makeup-svamp for en naturlig finish.

Hvor længe holder concealeren på huden?

Med sin medium dækning og naturlige finish giver den langvarig dækning gennem dagen, især når den sættes med puder.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Soft Beige 07 (1,6 g)

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Soft Beige 07 (1,6 g) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Soft Beige 07 (1,6 g). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Soft Beige 07 (1,6 g) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202698 kr1 kr (1%)
12. maj 202699 kr1 kr (1%)
10. maj 2026100 kr3 kr (3%)
9. maj 2026103 kr2 kr (2%)
7. maj 2026105 kr1 kr (1%)
6. maj 2026106 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026105 kr10 kr (9%)
14. apr. 2026115 kr4 kr (3%)
11. apr. 2026119 kr4 kr (3%)
6. apr. 2026115 kr6 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret