Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Apricot 0.5 (1,6 g)

Pris fra 105 krtil 135 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 103 kr 21. maj

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Apricot 0.5 (1,6 g) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Apricot 0.5 (1,6 g)
-19%105 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Apricot  0.5 (1,6 g) billede

Produktinformation

Få dit fix på! Mørke rande? Fixet! Ujævn hud? Fixet! Misfarvning? Fikset! Rødme? Fikseret! Med pro fix sticks! NYX Professional Makeup Pro Fix Stick Concealer er en concealerstift, der kan opbygges. Find din nuance, alt efter om du har brug for at korrigere, dække eller fremhæve, og skab et stilfuldt look med en naturlig finish. * Glider let på uden at føles tør. * Fås i forskellige nuancer til at korrigere, dække og lysne. * Bygbar medium dækning med en naturlig finish. * Quick-fix, der holder i op til 12 timer. Udtværer ikke Vegansk formel*. *Uden ingredienser af animalsk oprindelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Concealer
Vægt: 41g
Artikel nr.: K58045
EAN: 0800897249243
Varenr.: B090032
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Pro Fix Stick Concealer Apricot 0.5 - 1,6 g
124 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Pro Fix Stick Concealer Apricot 0.5 - 1,6 g billede

Produktinformation

Professionel farvekorrigering og dækning med NYX Pro Fix Stick NYX Professional Makeup Pro Fix Stick Concealer i nuancen Apricot er den perfekte løsning for dig, som ønsker at korrigere, dække og fremhæve på en enkel måde. Denne opbyggelige concealer-stick glider blødt på huden og giver en naturlig finish med medium dækning, som holder i op til 12 timer. Med sin smidige stick-form passer den perfekt ind i din daglige makeup-rutine og giver dig mulighed for at skabe et flot look uden at produktet smudser. Derfor kommer du til at elske denne NYX dækkende concealer Opbyggelig medium dækning med naturlig finish, som holder i 12 timer Apricot-nuancen dækker hyperpigmenteringer og modvirker mørke områder på mørke hudtoner Glider blødt på huden uden at føles tør eller klistre Vegansk formel, som kan bruges både under og oven på foundation Sådan bruger du din Pro Fix Stick for bedste resultat Byg farven op efter behov for at dække og fremhæve - kan bruges både under og oven på foundation for optimal dækning. Klar til at forvandle din makeup-rutine? Oplev NYX Professional Makeup Pro Fix Stick Concealer allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Concealer
Størrelse: 1.6 g
Artikel nr.: 124742
EAN: 0800897249243
Varenr.: 124742
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Pro Fix Stick Correcting Concealer 0.5 Ap
135 kr
Til butik
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Pro Fix Stick Correcting Concealer 0.5 Ap billede

Produktinformation

Get your fix on! Mørke rande? Fikset! Ujævnheder? Fikset! Misfarvninger? Fikset! Rødme? Fikset! Med Pro Fix Sticks!NYX Professional Makeup Pro Fix Stick Concealer er en opbyggelig concealerstift. Find præcis den farve du skal bruge alt efter om du har brug for at korrigere, dække eller fremhæve, og skab et smukt look med en finish der ser naturlig ud.- Glider jævnt & føles ikke tør- Masser af forskellige nuancer for at korrigere, dække og fremhæve- Opbyggelig medium dækkeevne med en finish der ser naturlig ud- Et quick-fix der holder op til 12 timer- Smitter ikke afVegansk formel*.*Ingen ingredienser af animalsk oprindelseAnvendelse:Find din farve:0.1 GREEN: neutraliserer rødme på alle hudtoner.0.2 PINK: fremhæver og dækker misfarvninger på lyse hudtoner.0.3 YELLOW: korrigerer mørke områder og fremhæver på lyse til medium hudtoner.0.4 DARK PEACH: fremhæver og dækker mørke områder på medium til mørke hudtoner.0.5 APRICOT: dækker hyperpigmentering og modvirker mørke områder på mørke hudtoner.0.6 BRICK RED: korrigerer dybe misfarvninger på meget mørke hudtoner. Modvirker kedelig hudtone, rødme, ujævnheder, mørke pletter, mørke rande og misfarvning på alle hudtoner og alle hudtyper!Efter farvekorrigering: opbyg farver efter behov for at dække, korrigere og fremhæve. Kan anvendes både over og under foundation. NYX PROFESSIONAL MAKEUP Pro Fix Stick Correcting Concealer 0.5 Ap...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Concealer
Artikel nr.: K5804500
EAN: 0800897249243
Varenr.: 1859-677-0007

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Apricot 0.5 (1,6 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Apricot 0.5 (1,6 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK105 kr105 krKøb
2NordicFeel DK124 kr124 krKøb
3Lyko DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Apricot 0.5 (1,6 g)

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Apricot 0.5 (1,6 g) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 80 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Apricot 0.5 (1,6 g). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Apricot 0.5 (1,6 g) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026105 kr10 kr (9%)
30. maj 2026115 kr10 kr (10%)
29. maj 2026105 kr10 kr (9%)
28. maj 2026115 kr10 kr (10%)
27. maj 2026105 kr1 kr (1%)
25. maj 2026104 kr11 kr (10%)
23. maj 2026115 kr11 kr (11%)
22. maj 2026104 kr1 kr (1%)
21. maj 2026103 kr12 kr (10%)
20. maj 2026115 kr12 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret