Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Light - 6 g

NYX Professional MakeupAnsigtspudderEAN: 0800897004217
Pris fra 88 krtil 112 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 20. maj

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Light - 6 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Light
-23%88 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Light billede

Produktinformation

Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder fra NYX Professional Makeup giver et øjeblikkeligt resultat og minimerer glans og fedtet hud. Den lette veganske formel* giver huden en glat og mat finish hele dagen uden at virke tør, uden at klumpe sammen eller se askeagtig ud. De superdiskrete men opbyggelige nuancer smelter let ind i huden og giver en jævn, glat finish, uden at sætte sig i de fine linjer. Den matterende pudder forlænger det matte resultat og får foundationen til at holde længere uden at smitte af, uden udtværing og sørger for at makeuppen bliver hvor den skal! Den minimerer glans hele dagen og giver en ultramat finish som ikke skal friskes op i løbet af dagen.

Produktspecifikationer

Kategori: Pudder
Vægt: 56g
Artikel nr.: K11629
EAN: 0800897004217
Varenr.: B071597
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Can't Stop Won't Stop Mattifying Pressed Powder - Light
107 kr
Til butik
NYX PROF. MAKEUP Can't Stop Won't Stop Mattifying Pressed Powder - Light billede

Produktinformation

Möt Nyx första matta puder som håller hela dagen med oljeabsorberande rispulver. Detta mattande pressade puder ger en slät, matt finish hela dagen. Ingen överföring och inget kladd. Lätt täckning med en icke-uttorkande och icke-askig finish för alla hudtoner. Lätt och bekväm och naturligtvis vegansk.

Produktspecifikationer

Mærke: NYX
Kategori: Pudder
EAN: 0800897004217
Varenr.: C10366
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Light - 6 g
110 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Light - 6 g billede

Produktinformation

Perfekt mat finish som holder hele dagenNYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder Light er fixeringspuderet som øjeblikkeligt reducerer glans og kontrollerer fedtet hud. Dette veganske kompakte puder har en let formel som giver en glat og glansfri finish uden at føles tør eller se askeagtig ud. Den diskrete og opbyggelige nuance smelter perfekt sammen med huden og giver en jævn finish uden at sætte sig fast i fine linjer, samtidig med at den får din foundation til at holde længere.Derfor er dette matte puder lys perfekt for digGiver øjeblikkeligt mat resultat og kontrollerer glans hele dagenVegansk formel som føles let og naturlig på hudenOpbyggelig dækning som smelter ind uden at klumpe sigFungerer som fixeringspuder til daglig brug og forlænger makeup-holdbarhedenPerfekt for dig som vil have kontrol over glans uden at gå på kompromis med komfort. Opdag NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Pudder
Størrelse: 6 g
Artikel nr.: 98738
EAN: 0800897004217
Varenr.: 98738
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder L
112 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Light - 6 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Light - 6 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK88 kr88 krKøb
2Teknikproffset DK107 kr156 krKøb
3NordicFeel DK110 kr110 krKøb
4Lyko DK112 kr112 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Light - 6 g

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Light - 6 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Light - 6 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Light - 6 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202688 kr14 kr (19%)
20. maj 202674 kr1 kr (1%)
9. maj 202675 kr1 kr (1%)
17. apr. 202674 kr21 kr (22%)
16. apr. 202695 kr3 kr (3%)
8. apr. 202692 kr3 kr (3%)
4. apr. 202695 kr23 kr (32%)
15. jan. 202672 kr
6. jan. 202672,8 kr31,2 kr (30%)
31. dec. 2025104 kr25,29 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret