Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Brightening Translucent - 6 g

NYX Professional MakeupAnsigtspudderEAN: 0800897004309
Pris fra 88 krtil 112 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 20. maj

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Brightening Translucent - 6 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Bright Translucent
-23%88 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Bright Translucent billede

Produktinformation

Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder fra NYX Professional Makeup giver et øjeblikkeligt resultat og minimerer glans og fedtet hud. Den lette veganske formel* giver huden en glat og mat finish hele dagen uden at virke tør, uden at klumpe sammen eller se askeagtig ud. De superdiskrete men opbyggelige nuancer smelter let ind i huden og giver en jævn, glat finish, uden at sætte sig i de fine linjer. Den matterende pudder forlænger det matte resultat og får foundationen til at holde længere uden at smitte af, uden udtværing og sørger for at makeuppen bliver hvor den skal! Den minimerer glans hele dagen og giver en ultramat finish som ikke skal friskes op i løbet af dagen.

Produktspecifikationer

Kategori: Pudder
Vægt: 56g
Artikel nr.: K11692
EAN: 0800897004309
Varenr.: B071606
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Can't Stop Won't Stop Mattifying Pressed Powder - Translucent
107 kr
Til butik
NYX PROF. MAKEUP Can't Stop Won't Stop Mattifying Pressed Powder - Translucent billede

Produktinformation

Möt Nyx första matta puder som håller hela dagen med oljeabsorberande rispulver. Detta mattande pressade puder ger en slät, matt finish hela dagen. Ingen överföring och inget kladd. Lätt täckning med en icke-uttorkande och icke-askig finish för alla hudtoner. Lätt och bekväm och naturligtvis vegansk.

Produktspecifikationer

Mærke: NYX
Kategori: Pudder
EAN: 0800897004309
Varenr.: C10367
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Brightening Translucent - 6 g
110 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Brightening Translucent - 6 g billede

Produktinformation

Perfekt mat finish som holder hele dagen NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder er din nye bedste ven til at bekæmpe glans og få en perfekt mat finish. Dette veganske pudder reducerer glans øjeblikkeligt og giver en glat, glansfri overflade som hverken ser askegrå ud eller føles tør på huden. Den opbyggelige formel smelter naturligt ind med huden og forlænger dit foundations holdbarhed, så dit makeup sidder perfekt fra morgen til aften. Fordelene ved dette matte pudder Reducerer glans og fedtet hud øjeblikkeligt med ultramat finish Vegansk formel som ikke klumper sig eller sætter sig fast i fine linjer Opbyggelig nuance som smelter naturligt ind med huden Forlænger makeuppens holdbarhed og holder hele dagen Klar til at sige farvel til uønsket glans? Opdag NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder nu!

Produktspecifikationer

Kategori: Pudder
Størrelse: 6 g
Artikel nr.: 98741
EAN: 0800897004309
Varenr.: 98741
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder B
112 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Brightening Translucent - 6 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Brightening Translucent - 6 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK88 kr88 krKøb
2Teknikproffset DK107 kr156 krKøb
3NordicFeel DK110 kr110 krKøb
4Lyko DK112 kr112 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Brightening Translucent - 6 g

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Brightening Translucent - 6 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 72,8 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 104,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Brightening Translucent - 6 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Mattifying Powder Brightening Translucent - 6 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202688 kr7 kr (7%)
29. maj 202695 kr7 kr (8%)
28. maj 202688 kr14 kr (19%)
20. maj 202674 kr4 kr (5%)
18. maj 202678 kr4 kr (5%)
11. maj 202682 kr3 kr (4%)
9. maj 202685 kr11 kr (15%)
17. apr. 202674 kr21 kr (22%)
16. apr. 202695 kr3 kr (3%)
11. apr. 202692 kr6 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret