Gå til hovedindhold

Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Illuminating Dry Oil 100ml

NuxeBad og kropEAN: 3264680009778
Pris fra 159 krtil 371 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 212 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Illuminating Dry Oil 100ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Huile Prodigieuse
159 kr
Til butik
Nuxe Huile Prodigieuse billede

Produktinformation

NUXE Shimmering Dry Oil Huile Prodigieuse 100 ml Smør Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3264680009778
EAN: 3264680009778
Varenr.: 2924136
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Illuminating Dry Oil 100ml
-54%169 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Illuminating Dry Oil 100ml billede

Produktinformation

Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Illuminating Dry Oil är en torrolja med gulskimmer för både håret, ansiktet och resten av kroppen. Dess kladdfria formulan är en välgörande cocktail av vårdande och skyddande ingredienser som ger dig en sammetslen hud och glänsande hår. Oljan innehåller 95,9% ingredienser av naturligt ursprung. Produkten är fri från parabener, konserveringsmedel, silikon, mineraloljor, syntetiska färgämnen och animaliska ingredienser.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Hår olie
EAN: 3264680009778
Varenr.: 38-58898
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Huile Prodigieuse Or 100 ml woman
185 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nuxe - Huile Prodigieuse Dry Oil Golden Shimmer - 100 ml
-50%198,95 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Huile Prodigieuse OR - Golden Shimmer Kropsolie, 100ml.
253,95 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Huile Prodigieuse Gold Dry Oil (100 ml)
-27%289 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Huile Prodigieuse Gold Multi-Purpose Dry Oil 100 ml
360 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Huile Prodigieuse OR Multi-Purpose Dry Oil - 100 ml
371 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Illuminating Dry Oil 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Illuminating Dry Oil 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK159 kr198 krKøb
2Teknikproffset DK169 kr218 krKøb
3CS MEGASTORE DK185 kr224 krKøb
4BilligParfume.dk198,95 kr198,95 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk253,95 kr253,95 krKøb
6Bangerhead DK289 kr289 krKøb
7Lyko DK360 kr360 krKøb
8NordicFeel DK371 kr371 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Illuminating Dry Oil 100ml

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Illuminating Dry Oil 100ml i 173 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Illuminating Dry Oil 100ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Illuminating Dry Oil 100ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026159 kr10 kr (6%)
23. maj 2026169 kr7 kr (4%)
14. maj 2026176 kr2 kr (1%)
27. feb. 2026174 kr2 kr (1%)
22. feb. 2026172 kr2 kr (1%)
14. jan. 2026174 kr9 kr (5%)
21. dec. 2025183 kr9 kr (5%)
20. dec. 2025174 kr9 kr (5%)
18. dec. 2025183 kr1 kr (1%)
17. dec. 2025184 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret