Gå til hovedindhold

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Night Balm 50 ml All Skin Types

NuxeLotion og fugtighedscremeEAN: 3264680015854
Pris fra 184 krtil 371 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nuxe Creme Prodigieuse Boost Night Balm 50 ml All Skin Types og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Creme Prodigieuse Boost Night Balm
184 kr
Til butik
Nuxe Creme Prodigieuse Boost Night Balm billede

Produktinformation

NUXE Prodigieuse Boost 50 ml Balsam Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3264680015854
EAN: 3264680015854
Varenr.: 2909222
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Creme Prodigieuse Boost Night Balm 50 ml All Skin Types
212 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Prodigieuse Boost Night Recovery Oil Balm, 50ml.
266,95 kr
Til butik
Nuxe Prodigieuse Boost Night Recovery Oil Balm, 50ml. billede

Produktinformation

Denne natbalsam hjælper huden med at genoprette over natten fra de skadelige virkninger af hverdagen (stress, træthed, forurening osv.), mens du respekterer din huds naturlige balance. Om morgenen er ansigtsegenskaberne afslappet, og hudens farve er frisk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Nuxe Creme Prodigieuse - alle aldre
EAN: 3264680015854
Varenr.: 24126
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
NUXE Prodigieuse Boost Night Recovery Oil Balm 50 ml
269 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Creme Prodigieuse Boost Night Recovery Oil Balm 50 ml
-25%296,25 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Prodigieuse BOOST Night Recovery Oil Balm 50 ml
297 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Créme Prodigieuse Boost Night Recovery Oil Balm - 50 ml
371 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Creme Prodigieuse Boost Night Balm 50 ml All Skin Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Creme Prodigieuse Boost Night Balm 50 ml All Skin Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK184 kr223 krKøb
2Teknikproffset DK212 kr261 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk266,95 kr266,95 krKøb
4Beautycos DK269 kr298 krKøb
5NiceHair.dk296,25 kr296,25 krKøb
6Lyko DK297 kr297 krKøb
7NordicFeel DK371 kr371 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Creme Prodigieuse Boost Night Balm 50 ml All Skin Types

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Creme Prodigieuse Boost Night Balm 50 ml All Skin Types i 132 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Nuxe Creme Prodigieuse Boost Night Balm 50 ml All Skin Types. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Nuxe Creme Prodigieuse Boost Night Balm 50 ml All Skin Types de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026184 kr7 kr (4%)
30. maj 2026191 kr7 kr (4%)
14. maj 2026184 kr2 kr (1%)
22. jan. 2026182 kr7 kr (4%)
21. jan. 2026175 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret