Gå til hovedindhold

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Silk Norm/Dry Skin 40 ml Normal To Dry Skin

NuxeLotion og fugtighedscremeEAN: 3264680015847
Pris fra 159 krtil 347 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137 kr 2. maj

Sammenlign priser på Nuxe Creme Prodigieuse Boost Silk Norm/Dry Skin 40 ml Normal To Dry Skin og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Creme Prodigieuse Boost Silk Norm/Dry Skin 40 ml Normal To Dry Skin
159 kr
Til butik
Nuxe Creme Prodigieuse Boost Silk Norm/Dry Skin 40 ml Normal To Dry Skin billede

Produktinformation

Varemærke: Nuxe, Type: Skin Care, Undergruppe: Day Cream, Navn: Nuxe Creme Prodigieuse Boost Silk Norm/Dry Skin 40 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Dagcreme
EAN: 3264680015847
Varenr.: C54284
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Creme Prodigieuse Boost Silk Norm/Dry Skin
175 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Silky Cream 40 ml
185 kr
Til butik
Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Silky Cream 40 ml billede

Produktinformation

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Silky Cream er en nærende ansigtscreme, der er designet til at reducere tegn på træthed og bevare hudens ungdommelige udstråling. Den indeholder jasminblomst, calendula og ekstrakt af grøn te der beskytter huden og tilfører fugt til huden.Egnet til alle hudtyperAnvendelse:Påfør cremen om morgenen og/eller aftenen på renset ansigt og hals. Fordel produktet jævnt og massér blidt ind i huden. Cremen kan fungere som en ideel base under makeup.

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Primer
Størrelse: 40.00ml
Artikel nr.: 3264680015847
EAN: 3264680015847
Varenr.: 3264680015847
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Prodigieuse Boost Multi-Correction Silky Cream Creme, 40 ml.
239,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Cream Normal/Dry 40 ml
-25%277,5 kr
Før 370 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Prodigieuse BOOST Multi-Correction Glow-Boosting Cream 40 ml
295 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Créme Prodigieuse Boost Silky Cream - 40 ml
347 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Creme Prodigieuse Boost Silk Norm/Dry Skin 40 ml Normal To Dry Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Creme Prodigieuse Boost Silk Norm/Dry Skin 40 ml Normal To Dry Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK159 kr208 krKøb
2Proshop DK175 kr214 krKøb
3Beautycos DK185 kr214 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk239,95 kr239,95 krKøb
5NiceHair.dk277,5 kr277,5 krKøb
6Lyko DK295 kr295 krKøb
7NordicFeel DK347 kr347 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Creme Prodigieuse Boost Silk Norm/Dry Skin 40 ml Normal To Dry Skin

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Creme Prodigieuse Boost Silk Norm/Dry Skin 40 ml Normal To Dry Skin i 182 dage. Laveste pris i perioden er 137 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Nuxe Creme Prodigieuse Boost Silk Norm/Dry Skin 40 ml Normal To Dry Skin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Nuxe Creme Prodigieuse Boost Silk Norm/Dry Skin 40 ml Normal To Dry Skin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026159 kr6 kr (4%)
3. maj 2026165 kr28 kr (20%)
2. maj 2026137 kr28 kr (17%)
13. feb. 2026165 kr19 kr (13%)
12. feb. 2026146 kr19 kr (12%)
26. jan. 2026165 kr15 kr (10%)
25. jan. 2026150 kr15 kr (9%)
23. jan. 2026165 kr14 kr (9%)
19. jan. 2026151 kr14 kr (8%)
21. dec. 2025165 kr15 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret