Gå til hovedindhold

Novotegra udvidelses sæt C47 bolt sæt del af expansion udvidelses sæt nr. 03-000138

NovotegraSanitetEAN: 5705154173697
Pris fra 31,25 krtil 36,29 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 5,04 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Novotegra udvidelses sæt C47 bolt sæt del af expansion udvidelses sæt nr. 03-000138 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Profil udvidelses sæt c47 4 bolt sæt
31,25 kr
Til butik
Profil udvidelses sæt c47 4 bolt sæt billede

Produktinformation

Novotegra skinne-forbindersæt C47 bolt sæt del af expansion udvidelses sæt nr. 03-000138Expansion udvidelses sæt nr. 03-000138Novotegra udvidelses profil skinne sæt C47, ekspansions konstruktion med fire rundhoved bolte. (52 x 40 mm)

Produktspecifikationer

Mærke: Novotegra
Kategori: montagebeslag til solcelleanlæg
EAN: 5705154173697
Varenr.: 5478006615
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Profil Udvidelses Sæt C47 4 Bolt Sæt
31,69 kr
Til butik
Profil Udvidelses Sæt C47 4 Bolt Sæt billede

Produktinformation

Novotegra skinne-forbindersæt C47 bolt sæt del af expansion udvidelses sæt nr. 03-000138 Expansion udvidelses sæt nr. 03-000138 Novotegra udvidelses profil skinne sæt C47, ekspansions konstruktion med fire rundhoved bolte. (52 x 40 mm) Novotegra udvidelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Novotegra
Kategori: Plumbing
EAN: 5705154173697
Varenr.: 8014803697986
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PROFIL UDVIDELSES SÆT C47 4 BOLT SÆT
33,69 kr
Til butik
PROFIL UDVIDELSES SÆT C47 4 BOLT SÆT billede

Produktinformation

Novotegra skinne-forbindersæt C47 bolt sæt del af expansion udvidelses sæt nr. 03-000138 Expansion udvidelses sæt nr. 03-000138 Novotegra udvidelses profil skinne sæt C47, ekspansions konstruktion med fire rundhoved bolte. (52 x 40 mm)

Produktspecifikationer

Mærke: NOVOTEGRA
EAN: 5705154173697
Varenr.: 15842306261327
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Novotegra udvidelses sæt C47 bolt sæt del af expansion udvidelses sæt nr. 03-000138
36,29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Novotegra udvidelses sæt C47 bolt sæt del af expansion udvidelses sæt nr. 03-000138 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Novotegra udvidelses sæt C47 bolt sæt del af expansion udvidelses sæt nr. 03-000138 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
2Billigelogvvs.dk31,69 kr31,69 krKøb
3EL-GROSSISTEN33,69 kr33,69 krKøb
4CS MEGASTORE DK36,29 kr75,29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Novotegra udvidelses sæt C47 bolt sæt del af expansion udvidelses sæt nr. 03-000138

PriceData har fulgt prisen på Novotegra udvidelses sæt C47 bolt sæt del af expansion udvidelses sæt nr. 03-000138 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 31,25 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 72,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 31,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Novotegra udvidelses sæt C47 bolt sæt del af expansion udvidelses sæt nr. 03-000138. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Novotegra udvidelses sæt C47 bolt sæt del af expansion udvidelses sæt nr. 03-000138 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202631,25 kr20,81 kr (40%)
25. apr. 202652,06 kr
18. apr. 202651,45 kr
14. apr. 202650,6 kr1,9 kr (4%)
13. apr. 202652,5 kr1,9 kr (4%)
21. mar. 202650,6 kr1,9 kr (4%)
11. mar. 202652,5 kr3,95 kr (7%)
10. mar. 202656,45 kr3,95 kr (8%)
6. mar. 202652,5 kr3,95 kr (7%)
5. mar. 202656,45 kr3,95 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret