Gå til hovedindhold

Nothing Ear (3) - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid

NothingElektronikEAN: 6974434226791
Pris fra 1.237 krtil 1.499 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.199 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Nothing Ear (3) - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1237 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nothing Ear (3) Trådløs TWS earbuds Hvid
1.237 kr
Til butik
Nothing Ear (3) Trådløs TWS earbuds Hvid billede

Produktinformation

Nothing Ear (3) - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Artikel nr.: A10600125
EAN: 6974434226791
Varenr.: 1003662821
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Nothing Ear (3) trådløse in-ear høretelefoner med ANC - Hvid
-24%1.299 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nothing Ear (3) trådløse in-ear høretelefoner med ANC - Hvid billede

Produktinformation

Nothing Ear (3) - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidOplev lydkvalitet med Nothing Ear (3), der er designet til en mobil livsstil. Disse ægte trådløse øretelefoner er udstyret med adaptiv aktiv støjreduktionsteknologi, der giver en fordybende lytteoplevelse. Med trådløs forbindelse via Bluetooth 5.4 og en rækkevidde på op til 10 m kan brugerne nyde bevægelsesfriheden uden at gå på kompromis med lydkvaliteten.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: Vandresistent, støvresistentDimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 2.15 cm x 2.075 cm x 3.05 cm / 5.2 g | Opladningsetui: 5.55 cm x 2.225 cm x 5.6 cm / 71.4 gFarve: HvidFunktioner: Status LED-indikatorin-ear detektionhurtigopladningHøjopløsnings-audio: JaMaks. driftsafstand: 10 mProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Adaptive Noise CancelingAktiv støjfjerning: JaAntal simultant forbindelse enheder: 2Blænder: PMI/TPU - 12 mmBluetooth audiocodec: LDACAACSBCBluetooth-version: Bluetooth 5.4Egenskaber: 24-bit Hi-Fi audioGoogle Fast PairMicrosoft Swift PairFit TestForbindelsesteknologi: TrådløsFrekvensrespons: 20 - 40000 HzHovedtelefonmodeller: I øretHovedtelefonteknologi:...

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.14g
EAN: 6974434226791
Varenr.: 2013059
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Nothing Ear (3) trådløse in-ear høretelefoner med ANC - Hvid
-23%1.319 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nothing Ear (3) trådløse in-ear høretelefoner med ANC - Hvid billede

Produktinformation

Nothing Ear (3) - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidOplev lydkvalitet med Nothing Ear (3), der er designet til en mobil livsstil. Disse ægte trådløse øretelefoner er udstyret med adaptiv aktiv støjreduktionsteknologi, der giver en fordybende lytteoplevelse. Med trådløs forbindelse via Bluetooth 5.4 og en rækkevidde på op til 10 m kan brugerne nyde bevægelsesfriheden uden at gå på kompromis med lydkvaliteten.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: Vandresistent, støvresistentDimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 2.15 cm x 2.075 cm x 3.05 cm / 5.2 g | Opladningsetui: 5.55 cm x 2.225 cm x 5.6 cm / 71.4 gFarve: HvidFunktioner: Status LED-indikatorin-ear detektionhurtigopladningHøjopløsnings-audio: JaMaks. driftsafstand: 10 mProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Adaptive Noise CancelingAktiv støjfjerning: JaAntal simultant forbindelse enheder: 2Blænder: PMI/TPU - 12 mmBluetooth audiocodec: LDACAACSBCBluetooth-version: Bluetooth 5.4Egenskaber: 24-bit Hi-Fi audioGoogle Fast PairMicrosoft Swift PairFit TestForbindelsesteknologi: TrådløsFrekvensrespons: 20 - 40000 HzHovedtelefonmodeller: I øretHovedtelefonteknologi: DynamiskImpedans: 32 OhmLydeffekter: Spatial AudioTransparent ModeDynamic BassLydudgangsmodus: StereoTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonDriftsmåde af mikrofon: MEMS-retningsorienteretFormfaktor: IndbyggetMed mikrofoner: 4FjernbetjeningStyring: Afspil/pausebesvar/afslutnæste/foregående nummerafvis opkaldANC-tilstandSporingSensorer: Voice Pickup Unit (VPU)DiverseKabeloplysninger: USB-C opladningskabelOverensstemmelsesstandarder: IP54Software inkluderet: Find my earphonesUdstyr inkluderet: Opladningsbase (500 mAh)USB-C opladningskabel3 par ørepropper (lillemellemstor)Understøttet værtsenheds-OS: Android 6.0 (Marshmallow) eller senere, iOS 13 eller senereEffektBatteri: Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion - - trådløs opladningGenopladningstid: 70 minKapacitet: 55 mAhRun Time detaljer: Løbende playback (aktiv støjannullering til) (med inkluderet opladningsetui): op til 22 timer | Løbende playback (aktiv støjannullering fra) (med inkluderet opladningsetui): op til 38 timer | Løbende playback (aktiv støjannullering fra): op til 10 tiProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 1 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.14g
EAN: 6974434226791
Varenr.: 2013059
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nothing Ear (3) - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid
1.378 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nothing Ear (3) - Hvid
1.389 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Nothing Ear (3) Trådløs TWS earbuds Hvid
1.389 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nothing Ear (3) - White
1.499 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Nothing Ear (3) ørepropper (hvid)
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nothing Ear (3) - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nothing Ear (3) - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.237 kr1.237 krKøb
2Boligcenter DK1.299 kr1.299 krKøb
3Vivas DK1.319 kr1.388 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.378 kr1.378 krKøb
5Av-Cables DK1.389 kr1.389 krKøb
6Ultrashop1.389 kr1.389 krKøb
7Proshop DK1.499 kr1.499 krKøb
8Komplett DK1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nothing Ear (3) - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid

PriceData har fulgt prisen på Nothing Ear (3) - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.182 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.344 kr.

Den nuværende pris på 1.237 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Nothing Ear (3) - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Nothing Ear (3) - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.237 kr152 kr (11%)
7. maj 20261.389 kr110 kr (7%)
5. maj 20261.499 kr114 kr (8%)
22. apr. 20261.385 kr114 kr (8%)
21. apr. 20261.499 kr300 kr (25%)
6. apr. 20261.199 kr300 kr (20%)
1. apr. 20261.499 kr300 kr (25%)
31. mar. 20261.199 kr300 kr (20%)
28. mar. 20261.499 kr97 kr (7%)
16. mar. 20261.402 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret