Gå til hovedindhold

North Bordblæser 30 cm Satin Chrome 7319926169009 Modsvarer: N/A

NorthElektronikEAN: 7319926169009
Pris fra 319 krtil 715 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 396 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på North Bordblæser 30 cm Satin Chrome 7319926169009 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 319 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
NORTH Køleventilator Bord Satin Chrome
319 kr
Til butik
NORTH Køleventilator Bord Satin Chrome billede

Produktinformation

NORTH Bord Ventilator 30cm Satin Chrome Oplev komfort og stil med NORTH Bord Ventilator i elegant satin chrome. Med en diameter på 30 cm bringer denne ventilator både funktionalitet og æstetik til dit hjem eller kontor. Det slanke design gør den perfekt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NORTH
Kategori: Ventilatorer
EAN: 7319926169009
Varenr.: 94001
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NORTH Bordblæser 30 cm Satin Chrome
-40%349 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NORTH Bordblæser 30 cm Satin Chrome billede

Produktinformation

NORTH Bordblæser 30 cm, Kraftig 35W 3-trinsmotor til lav, moderat og høj hastighed, Effektiv med 4 blæserblade, Vippefunktion, Svingfunktion, En klassisk bordblæser i elegant mat krom finish. Du kan vælge mellem 3 hastigheder for at justere den svalende luftstrøm efter dine ønsker. Blæserens svingfunktion giver luften mulighed for at cirkulere behageligt i rummet. Den funktion kan slukkes for en mere målrettet luftstrøm. Sikkerhedsgitteret omkring blæseren er lavet af metal og sikrer at der ikke kommer fingre eller andre genstande ind i den under drift.

Produktspecifikationer

Mærke: North
Kategori: Ventilatorer
EAN: 7319926169009
Varenr.: 38-91021
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
North Bordblæser 30 cm Satin Chrome 7319926169009 Modsvarer: N/A
449 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
North Bordventilator 30 Cm Premium Satin Chrome
-0%571 kr
Før 571,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORTH Desk Fan 30cm Satin Chrome
572 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORTH Bord Ventilator 30cm
715 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad North Bordblæser 30 cm Satin Chrome 7319926169009 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad North Bordblæser 30 cm Satin Chrome 7319926169009 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop319 kr319 krKøb
2Teknikproffset DK349 kr408 krKøb
3InkClub DK449 kr449 krKøb
4Dustin DK571 kr657,25 krKøb
5Proshop DK572 kr611 krKøb
6CS MEGASTORE DK715 kr754 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for North Bordblæser 30 cm Satin Chrome 7319926169009 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på North Bordblæser 30 cm Satin Chrome 7319926169009 Modsvarer: N/A i 145 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 348 kr.

Den nuværende pris på 319 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for North Bordblæser 30 cm Satin Chrome 7319926169009 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for North Bordblæser 30 cm Satin Chrome 7319926169009 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026319 kr30 kr (9%)
24. maj 2026349 kr30 kr (9%)
20. maj 2026319 kr130 kr (29%)
18. maj 2026449 kr130 kr (41%)
16. maj 2026319 kr130 kr (29%)
15. maj 2026449 kr130 kr (41%)
28. apr. 2026319 kr130 kr (29%)
27. apr. 2026449 kr130 kr (41%)
24. apr. 2026319 kr130 kr (29%)
23. apr. 2026449 kr130 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret