Gå til hovedindhold

Nordpol Y-pløk 18 Cm. Aluminium, M. Snor, 6 Stk. Rød

NordpolFriluftslivEAN: 5705959138037
Pris fra 59 krtil 70 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55 kr 8. maj

Sammenlign priser på Nordpol Y-pløk 18 Cm. Aluminium, M. Snor, 6 Stk. Rød og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Y-pløk 18 cm alu 6 stk. Rød
59 kr
Til butik
Y-pløk 18 cm alu 6 stk. Rød billede

Produktinformation

Optimer dine udendørs eventyr med Nordpol Y-pløk 18 cm aluminium

Produktspecifikationer

Kategori: Telte
EAN: 5705959138037
Varenr.: 1584
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Nordpol Y-pløk 18 Cm Alu M/snor (6 Stk)
69 kr
Til butik
Nordpol Y-pløk 18 Cm Alu M/snor (6 Stk) billede

Produktinformation

Nordpol Y-pløk 18 cm Alu m/snor er ideel til fastgørelse af telte, tarps og presenninger i både blødt og hårdt terræn. Den Y-formede konstruktion giver øget stabilitet, selv under blæsende forhold. Pløkken er fremstillet af let, men stærkt aluminium med h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordpol
Kategori: Tilbehør til telte
EAN: 5705959138037
Varenr.: 5705959138037
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
AB Y-Pløk Alu Rød 18cm med snor
69,95 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nordpol 6 stk Y-pløk 18 cm aluminium m. snor, Rød
69,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Nordpol Y-pløk 18 Cm. Aluminium, M. Snor, 6 Stk. Rød
70 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Nordpol Y-pløk 18 Cm. Aluminium, M. Snor, 6 Stk. Rød
70 kr
Til butik
Gå til Nyttelt.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Nordpol Y-pløk 18 Cm. Aluminium, M. Snor, 6 Stk. Rød
70 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordpol Y-pløk 18 Cm. Aluminium, M. Snor, 6 Stk. Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordpol Y-pløk 18 Cm. Aluminium, M. Snor, 6 Stk. Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoor i Centrum59 kr59 krKøb
2Friluftsland.dk69 kr69 krKøb
3Sportdres Fiskegrej.dk69,95 kr69,95 krKøb
4Pro Outdoor69,95 kr69,95 krKøb
5Outmore.dk70 kr70 krKøb
6MAXiPRO70 kr70 krKøb
7Nyttelt.dk70 kr70 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordpol Y-pløk 18 Cm. Aluminium, M. Snor, 6 Stk. Rød

PriceData har fulgt prisen på Nordpol Y-pløk 18 Cm. Aluminium, M. Snor, 6 Stk. Rød i 184 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 69,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Nordpol Y-pløk 18 Cm. Aluminium, M. Snor, 6 Stk. Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Nordpol Y-pløk 18 Cm. Aluminium, M. Snor, 6 Stk. Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202659 kr4,95 kr (8%)
21. maj 202663,95 kr4,95 kr (8%)
20. maj 202659 kr4 kr (7%)
8. maj 202655 kr8,95 kr (14%)
7. maj 202663,95 kr8,95 kr (16%)
6. maj 202655 kr8,95 kr (14%)
28. apr. 202663,95 kr5,05 kr (7%)
14. apr. 202669 kr4,05 kr (6%)
30. mar. 202664,95 kr4,05 kr (6%)
18. mar. 202669 kr4,05 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret