Gå til hovedindhold

Nordlux Smart Light E27 G45 transparent LED-pre, 2200-6500K, 345lm, Bluetooth

NordluxCentral styring af hjemmetEAN: 5704924006357
Pris fra 55 krtil 98 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53 kr 17. maj

Sammenlign priser på Nordlux Smart Light E27 G45 transparent LED-pre, 2200-6500K, 345lm, Bluetooth og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Smart E27 glødepære, 4,7W
55 kr
Til butik
Nordlux Smart E27 glødepære, 4,7W billede

Produktinformation

Smart Light E27 gløde filamentpære som kan styres via. en gratis app på din smart enhed. Juster lysfarven fra koldt hvidt til varmt hvidt lys. Fatning: E27 Form: Standard Lumen: 345 Watt: 4,7W Farvetemperatur: 2200-6500K Strålingsvinkel: 360 App-styret:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 45mm x 80mm
EAN: 5704924006357
Varenr.: 4257495930
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart E27 glødepære, 2200K-6500K, 4,7W
58 kr
Til butik
Nordlux Smart E27 glødepære, 2200K-6500K, 4,7W billede

Produktinformation

"Kraftig E27 glødepære i Nordlux Smart Light serien som lader dig styre lyset via en Smart fjernbetjening eller direkte i Nordlux Smart app. Sæt pæren i din lampe, hent den gratis app og begynd at styre lyset! 1x E27 pære 4,7W Lyser i alle hvide nua

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: LED pærer
Farve: clear
Størrelse: 45mm x 80mm
EAN: 5704924006357
Varenr.: 4257495930
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart E27 glødepære, 2200K-6500K, 4,7W
62 kr
Til butik
Nordlux Smart E27 glødepære, 2200K-6500K, 4,7W billede

Produktinformation

E27 glødepære fra Nordlux's smart-sortiment. Pæren styres af din Smart-app eller smart fjerntbetjening. Sæt pæren i din lampe, hent appen og begynd at styre lyset! Dansk kvalitet 1 stk. E27 pære 4,7W 45 mm Klar Lyser i alle hvide nuancer Tilslut via

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 45mm x 80mm
EAN: 5704924006357
Varenr.: 4257495930
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Smart E27 - G45 - 2200-6500 Kelvin - 600 Lumen - Pære - Klar
74,95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart E27 glødepære, 4,7W
75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordlux Smart Light E27 G45 transparent LED-pre, 2200-6500K, 345lm, Bluetooth
89 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Smart Filament G45 4,7W LED 2200-6500K E27, klar
98 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Smart Light E27 G45 transparent LED-pre, 2200-6500K, 345lm, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Smart Light E27 G45 transparent LED-pre, 2200-6500K, 345lm, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl55 kr55 krKøb
2LampeGuru.dk58 kr58 krKøb
3Greenline62 kr62 krKøb
4Homeshop DK74,95 kr74,95 krKøb
5BilligVVS DK75 kr75 krKøb
6WATTOO.DK89 kr89 krKøb
7Proshop DK98 kr137 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordlux Smart Light E27 G45 transparent LED-pre, 2200-6500K, 345lm, Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Nordlux Smart Light E27 G45 transparent LED-pre, 2200-6500K, 345lm, Bluetooth i 181 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 74,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Nordlux Smart Light E27 G45 transparent LED-pre, 2200-6500K, 345lm, Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Nordlux Smart Light E27 G45 transparent LED-pre, 2200-6500K, 345lm, Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202655 kr3 kr (5%)
30. maj 202658 kr3 kr (5%)
21. maj 202655 kr2 kr (4%)
17. maj 202653 kr14 kr (21%)
12. maj 202667 kr5 kr (7%)
11. maj 202672 kr5 kr (7%)
24. apr. 202667 kr5 kr (7%)
23. apr. 202672 kr5 kr (7%)
21. mar. 202667 kr4 kr (6%)
16. mar. 202663 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret