Gå til hovedindhold

Nordlux Smart E27 - G45 - 2200-6500 Kelvin - 560 Lumen - Pære - Hvid

NordluxCentral styring af hjemmetEAN: 5704924006364
Pris fra 59 krtil 98 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36,38 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Nordlux Smart E27 - G45 - 2200-6500 Kelvin - 560 Lumen - Pære - Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Smart E27 kronepære, 4,7W
59 kr
Til butik
Nordlux Smart E27 kronepære, 4,7W billede

Produktinformation

Smart Light E27 glødepære som kan styres via. en gratis app på din smart enhed. Juster lysfarven fra koldt hvidt til varmt hvidt lys. Fatning: E27 Form: Standard Lumen: 560 Watt: 4,7W Farvetemperatur: 2200-6500K Strålingsvinkel: 360 App-styret: Ja° Nord...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 45mm x 80mm
EAN: 5704924006364
Varenr.: 4257495943
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart E27 kronepære, 2200K-6500K, 4,7W
62 kr
Til butik
Nordlux Smart E27 kronepære, 2200K-6500K, 4,7W billede

Produktinformation

"Kraftig E27 mat glødepære i Nordlux Smart Light serien som lader dig styre lyset via en Smart fjernbetjening eller direkte i Nordlux Smart app. Sæt pæren i din lampe, hent den gratis app og begynd at styre lyset! 1x E27 pære 4,7W Lyser i alle hvide

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: LED pærer
Farve: clear
Størrelse: 45mm x 80mm
EAN: 5704924006364
Varenr.: 4257495943
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart E27 kronepære, 2200K-6500K, 4,7W
68 kr
Til butik
Nordlux Smart E27 kronepære, 2200K-6500K, 4,7W billede

Produktinformation

E27 glødepære fra Nordlux's smart-sortiment. Pæren styres af din Smart-app eller smart fjerntbetjening. Sæt pæren i din lampe, hent appen og begynd at styre lyset! Dansk kvalitet 1 stk. E27 pære 4,7W 45 mm Mat Lyser i alle hvide nuancer Tilslut via

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 45mm x 80mm
EAN: 5704924006364
Varenr.: 4257495943
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart E27 kronepære, 4,7W
69 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Smart E27 - G45 - 2200-6500 Kelvin - 560 Lumen - Pære - Hvid
74,95 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordlux Smart Light E27 G45 LED-pre, 2200-6500K, 560lm, Bluetooth
89 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Smart Filament G45 4,7W LED 2200-6500K E27, mat
98 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Smart E27 - G45 - 2200-6500 Kelvin - 560 Lumen - Pære - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Smart E27 - G45 - 2200-6500 Kelvin - 560 Lumen - Pære - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl59 kr59 krKøb
2LampeGuru.dk62 kr62 krKøb
3Greenline68 kr68 krKøb
4BilligVVS DK69 kr69 krKøb
5Homeshop DK74,95 kr74,95 krKøb
6WATTOO.DK89 kr89 krKøb
7Proshop DK98 kr137 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordlux Smart E27 - G45 - 2200-6500 Kelvin - 560 Lumen - Pære - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Nordlux Smart E27 - G45 - 2200-6500 Kelvin - 560 Lumen - Pære - Hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 36,38 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 74,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Nordlux Smart E27 - G45 - 2200-6500 Kelvin - 560 Lumen - Pære - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Nordlux Smart E27 - G45 - 2200-6500 Kelvin - 560 Lumen - Pære - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202659 kr3 kr (5%)
30. maj 202662 kr3 kr (5%)
12. maj 202659 kr8 kr (12%)
11. maj 202667 kr8 kr (14%)
2. maj 202659 kr7 kr (11%)
30. apr. 202666 kr4 kr (6%)
19. apr. 202662 kr3 kr (5%)
17. apr. 202659 kr3 kr (5%)
29. mar. 202656 kr10 kr (15%)
25. mar. 202666 kr29,62 kr (81%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret