Gå til hovedindhold

Nordlux Oja 60 plafond med 3-step dæmp, 2700K, IP20, sort

NordluxLoftslampebeslagEAN: 5704924002243
Pris fra 502 krtil 799,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 297,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordlux Oja 60 plafond med 3-step dæmp, 2700K, IP20, sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 502 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Oja plafond, 3-trins-dæmp, 2700K, sort, Ø60 cm
502 kr
Til butik
Nordlux Oja plafond, 3-trins-dæmp, 2700K, sort, Ø60 cm billede

Produktinformation

Slank plafond med indbygget dæmper Oja præsenterer sig som en ultratynd plafond, udstyret med integreret LED og 3-trins Moodmaker SceneSelect-funktion. Når vi siger ultratynd, mener vi virkelig det - med en fremspring på blot 2,3 cm fra loftet. Dette gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: diameter 600 mm, height 32 mm
EAN: 5704924002243
Varenr.: 4242002244
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Oja plafond, 3-trins-dæmp, 2700K, sort, Ø60 cm
529 kr
Til butik
Nordlux Oja plafond, 3-trins-dæmp, 2700K, sort, Ø60 cm billede

Produktinformation

"Ultra tynd plafond med indbygget dæmper Oja er en ultra tynd plafond med integreret LED og 3-trins Moodmaker SceneSelect. Når vi skriver ultra tynd, så er det faktisk fordi at den kun fremspringer 2,3 cm fra loftet. Den blender altså godt ind og er

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lampetyper
Farve: black
Størrelse: diameter 600 mm, height 32 mm
EAN: 5704924002243
Varenr.: 4242002244
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Oja plafond, 3-trins-dæmp, 2700K, sort, Ø60 cm
579 kr
Til butik
Nordlux Oja plafond, 3-trins-dæmp, 2700K, sort, Ø60 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lamper & spots
Farve: black
Størrelse: diameter 600 mm, height 32 mm
EAN: 5704924002243
Varenr.: 4242002244
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Oja 60 Loftlampe 3-Step Black Nordlux - Stue - Metal
-26%592 kr
Før 800 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Oja 60 plafond med 3-step dæmp, 2700K, IP20, sort
761 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Oja plafond, 3-trins-dæmp, 2700K, sort, Ø60 cm
789 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Oja 60 Ip20 2700K Step-Dim - Loftlampe - Sort
799,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Oja 60 plafond med 3-step dæmp, 2700K, IP20, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Oja 60 plafond med 3-step dæmp, 2700K, IP20, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl502 kr502 krKøb
2LampeGuru.dk529 kr529 krKøb
3BilligVVS DK579 kr579 krKøb
4Lampemesteren DK592 kr592 krKøb
5Proshop DK761 kr800 krKøb
6Greenline789 kr789 krKøb
7Homeshop DK799,95 kr799,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordlux Oja 60 plafond med 3-step dæmp, 2700K, IP20, sort

PriceData har fulgt prisen på Nordlux Oja 60 plafond med 3-step dæmp, 2700K, IP20, sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 502 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 648 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 553 kr.

Den nuværende pris på 502 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Nordlux Oja 60 plafond med 3-step dæmp, 2700K, IP20, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Nordlux Oja 60 plafond med 3-step dæmp, 2700K, IP20, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026502 kr27 kr (5%)
30. maj 2026529 kr27 kr (5%)
12. maj 2026502 kr27 kr (5%)
11. maj 2026529 kr27 kr (5%)
24. apr. 2026502 kr27 kr (5%)
23. apr. 2026529 kr27 kr (5%)
18. mar. 2026502 kr9 kr (2%)
6. mar. 2026511 kr9 kr (2%)
24. feb. 2026502 kr9 kr (2%)
10. feb. 2026511 kr49 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret