Gå til hovedindhold

Nordlux LED pære A60 4000 Kelvin 1521 Lumen Milky E27

NordluxElpærerEAN: 6923933821068
Pris fra 46,25 krtil 55 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 8,75 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46 kr 12. maj

Sammenlign priser på Nordlux LED pære A60 4000 Kelvin 1521 Lumen Milky E27 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
E27 LED Pre, 11W, 4000K - Nordlux
46,25 kr
Til butik
E27 LED Pre, 11W, 4000K - Nordlux billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
EAN: 6923933821068
Varenr.: 5211033021
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Filament E27 standardpære, 4000K, mat
49 kr
Til butik
Nordlux Filament E27 standardpære, 4000K, mat billede

Produktinformation

Optimer dit hjem med kraftig belysning Opgrader dit hjem med den højeffektive Nordlux filament E27 LED standardpære. Denne 11W pære tilbyder en kraftfuld belysningsløsning og er perfekt til at oplyse store rum med sit klare og rene lys. Holdbarhed og høj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Pærer
Farve: mat
EAN: 6923933821068
Varenr.: 4257821067
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux E27 standardpære, 4000K, 11W
52 kr
Til butik
Nordlux E27 standardpære, 4000K, 11W billede

Produktinformation

Optimer dit hjem med kraftig belysning Opgrader dit hjem med den højeffektive Nordlux filament E27 LED standardpære. Denne 11W pære tilbyder en kraftfuld belysningsløsning og er perfekt til at oplyse store rum med sit klare og rene lys. Høj ydeevne Stråle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Pærer
Farve: mat
EAN: 6923933821068
Varenr.: 4257821067
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux LED pære A60 4000 Kelvin 1521 Lumen Milky E27
54 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Filament E27 standardpære, 4000K, mat
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux LED pære A60 4000 Kelvin 1521 Lumen Milky E27 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux LED pære A60 4000 Kelvin 1521 Lumen Milky E27 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK46,25 kr46,25 krKøb
2LavprisVVS49 kr49 krKøb
3Greenline52 kr52 krKøb
4Proshop DK54 kr93 krKøb
5BilligVVS DK55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordlux LED pære A60 4000 Kelvin 1521 Lumen Milky E27

PriceData har fulgt prisen på Nordlux LED pære A60 4000 Kelvin 1521 Lumen Milky E27 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 46,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Nordlux LED pære A60 4000 Kelvin 1521 Lumen Milky E27. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Nordlux LED pære A60 4000 Kelvin 1521 Lumen Milky E27 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202646,25 kr
12. maj 202646 kr
11. maj 202646,25 kr
24. apr. 202646 kr
23. apr. 202646,25 kr
18. mar. 202646 kr
15. mar. 202646,25 kr1,75 kr (4%)
14. mar. 202648 kr1,75 kr (4%)
10. mar. 202646,25 kr1,75 kr (4%)
14. feb. 202648 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret