Gå til hovedindhold

Nordlux LED pære Deco ST64 Spiral Dim 2200 Kelvin 400 Lumen Guldfarvet E27

NordluxElpærerEAN: 5704924000096
Pris fra 59 krtil 73 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordlux LED pære Deco ST64 Spiral Dim 2200 Kelvin 400 Lumen Guldfarvet E27 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Deco Spiral dråbeformet E27 globepære, 5W
59 kr
Til butik
Nordlux Deco Spiral dråbeformet E27 globepære, 5W billede

Produktinformation

Pære-Deco E27 ST64 spiral edison 5w dæmpbar guld

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Pærer
Farve: amber
Størrelse: 10.9 x 6.4 cm
EAN: 5704924000096
Varenr.: 4257000095
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Deco Spiral dråbeformet E27 globepære, 2000K, 5W
62 kr
Til butik
Nordlux Deco Spiral dråbeformet E27 globepære, 2000K, 5W billede

Produktinformation

En smuk og dekorativ LED globepære med stor fatning og et klassisk spiralformet LED-tråds design. Du får et varmt gyldent LED lys som skaber en hyggelig stemning, perfekt til stuen f.eks. Har du brug for at dæmpe pæren kan det gøres med en LED lysdæmper.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: LED pærer
Farve: amber
Størrelse: 10.9 x 6.4 cm
EAN: 5704924000096
Varenr.: 4257000095
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Deco Spiral dråbeformet E27 globepære, 5W
62 kr
Til butik
Nordlux Deco Spiral dråbeformet E27 globepære, 5W billede

Produktinformation

Nordlux er et dansk firma, der er blandt nordens førende inden for belysning. De har deres primære fokus på at producere lamper, der er funktionelle samt udført i et flot design til en fornuftig pris. Pære-Deco E27 ST64 spiral edison 5w dæmpbar guld.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Pærer
Farve: amber
Størrelse: 10.9 x 6.4 cm
EAN: 5704924000096
Varenr.: 4257000095
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED-pre E27 ST64 Spiral Edison 5W, Dmpbar, Guld - Nordlux
65 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Deco Spiral dråbeformet E27 globepære, 2000K, 5W
65 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Deco Spiral dråbeformet E27 globepære, 2000K, 5W
67 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux LED pære Deco ST64 Spiral Dim 2200 Kelvin 400 Lumen Guldfarvet E27
73 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux LED pære Deco ST64 Spiral Dim 2200 Kelvin 400 Lumen Guldfarvet E27 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux LED pære Deco ST64 Spiral Dim 2200 Kelvin 400 Lumen Guldfarvet E27 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl59 kr59 krKøb
2LampeGuru.dk62 kr62 krKøb
3LavprisVVS62 kr62 krKøb
4WATTOO.DK65 kr65 krKøb
5BilligVVS DK65 kr65 krKøb
6Greenline67 kr67 krKøb
7Proshop DK73 kr112 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordlux LED pære Deco ST64 Spiral Dim 2200 Kelvin 400 Lumen Guldfarvet E27

PriceData har fulgt prisen på Nordlux LED pære Deco ST64 Spiral Dim 2200 Kelvin 400 Lumen Guldfarvet E27 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Nordlux LED pære Deco ST64 Spiral Dim 2200 Kelvin 400 Lumen Guldfarvet E27. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Nordlux LED pære Deco ST64 Spiral Dim 2200 Kelvin 400 Lumen Guldfarvet E27 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202659 kr3 kr (5%)
30. maj 202662 kr3 kr (5%)
12. maj 202659 kr4 kr (6%)
11. maj 202663 kr4 kr (7%)
24. apr. 202659 kr4 kr (6%)
23. apr. 202663 kr4 kr (7%)
29. mar. 202659 kr5 kr (8%)
18. mar. 202664 kr1 kr (2%)
20. jan. 202663 kr1 kr (2%)
7. jan. 202662 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret