Gå til hovedindhold

Nordlux Fremont indbygningsspot 5,5W LED 2700K, 3-kit, børstet stål

NordluxLamperEAN: 5701581415980
Pris fra 160 krtil 305 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordlux Fremont indbygningsspot 5,5W LED 2700K, 3-kit, børstet stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 160 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Fremont indbygningsspots, børstet stål
160 kr
Til butik
Nordlux Fremont indbygningsspots, børstet stål billede

Produktinformation

Nordlux er et dansk firma, der er blandt nordens førende inden for belysning. De har deres primære fokus på at producere lamper, der er funktionelle samt udført i et flot design til en fornuftig pris. Fremont er et indbygningsspot med indbygget LED lyskil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Spots
Farve: nickel
EAN: 5701581415980
Varenr.: 4242415983
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Fremont indbygningsspots, børstet stål, 3-pak
169 kr
Til butik
Nordlux Fremont indbygningsspots, børstet stål, 3-pak billede

Produktinformation

Indbygningsspot med indbygget LED Rigtig flotte LED indbygningsspots fra danske Nordlux som er oplagt som spot i hele hjemmet (med undtagelse fra vådrum). Indbygningspottene kan dæmpes med ekstern lysdæmper. Du får her 3 stk. indbygningsspots som afgiver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Spots
Farve: nickel
EAN: 5701581415980
Varenr.: 4242415983
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Fremont indbygningsspots, børstet stål
195 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Fremont indbygningsspot 5,5W LED 2700K, 3-kit, børstet stål
265 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Fremont indbygningsspots, børstet stål, 3-pak
295 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Fremont 3-Kit - Indbygningsspot - Børstet Nikkel
299,95 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Fremont indbygningsspots, børstet stål
305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Fremont indbygningsspot 5,5W LED 2700K, 3-kit, børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Fremont indbygningsspot 5,5W LED 2700K, 3-kit, børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl160 kr160 krKøb
2LampeGuru.dk169 kr169 krKøb
3BilligVVS DK195 kr195 krKøb
4Proshop DK265 kr304 krKøb
5Greenline295 kr295 krKøb
6Homeshop DK299,95 kr299,95 krKøb
7LavprisVVS305 kr305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordlux Fremont indbygningsspot 5,5W LED 2700K, 3-kit, børstet stål

PriceData har fulgt prisen på Nordlux Fremont indbygningsspot 5,5W LED 2700K, 3-kit, børstet stål i 182 dage. Laveste pris i perioden er 160 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 160 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Nordlux Fremont indbygningsspot 5,5W LED 2700K, 3-kit, børstet stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Nordlux Fremont indbygningsspot 5,5W LED 2700K, 3-kit, børstet stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026160 kr9 kr (5%)
24. maj 2026169 kr8 kr (5%)
23. maj 2026177 kr8 kr (5%)
14. maj 2026169 kr8 kr (5%)
13. maj 2026177 kr16 kr (10%)
12. maj 2026161 kr18 kr (10%)
11. maj 2026179 kr18 kr (11%)
27. apr. 2026161 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026162 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026163 kr16 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret