Gå til hovedindhold

Nordlux Focus Single udendørs væglampe, sort

NordluxLamperEAN: 7057388741233
Pris fra 350 krtil 721,18 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 371,18 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordlux Focus Single udendørs væglampe, sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 350 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Focus udendørs væglampe, sort
350 kr
Til butik
Nordlux Focus udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Focus væglampe fra Nordlux er en enkel og trendy lampe til udendørs belysning. Lyset falder flot og opfylder formålet med udendørs belysning - at oplyse og orientere. Væglampen er fremstillet af formstøbt sort pulverlakeret aluminium med brudsikkert afskæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
EAN: 7057388741233
Varenr.: 4243741232
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Focus udendørs væglampe, sort
369 kr
Til butik
Nordlux Focus udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Nordlux Focus væglampe Dekorativ væglampe med nedad-lys. Bruger 1 pære som gerne må være LED. En meget dekorativ udendørs væglampe som har en fin lys-stribe nederst som giver den lidt ekstra stil. Lamperne kan sløjfes.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: black
EAN: 7057388741233
Varenr.: 4243741232
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Focus udendørs væglampe, sort
399 kr
Til butik
Nordlux Focus udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Nordisk downlight udendørs belysning fra Nordlux Focus er udviklet med tanke for det nordiske hjem, hvor man ønsker en minimalistisk belysning i sin indkørsel eller ved hovedindgangen. Den kommer med downlight effekt. Den er produceret i støbt aluminium o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
EAN: 7057388741233
Varenr.: 4243741232
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Focus udendørs væglampe, sort
459 kr
Til butik
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Focus Udendørs Væg Ned Sort - Nordlux
-20%519,96 kr
Før 649,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Focus Single udendørs væglampe, sort
556 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
L & K Design FOCUS 1xGu10 væglampe sort
721,18 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
L & K Design FOCUS 1xGu10 væglampe sort
721,18 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Focus Single udendørs væglampe, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Focus Single udendørs væglampe, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl350 kr350 krKøb
2LampeGuru.dk369 kr369 krKøb
3Greenline399 kr399 krKøb
4BilligVVS DK459 kr459 krKøb
5Luxlight.dk519,96 kr519,96 krKøb
6Proshop DK556 kr595 krKøb
7EL-GROSSISTEN721,18 kr721,18 krKøb
8EL-NETSALG721,18 kr721,18 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordlux Focus Single udendørs væglampe, sort

PriceData har fulgt prisen på Nordlux Focus Single udendørs væglampe, sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 350 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 565 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 444 kr.

Den nuværende pris på 350 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Nordlux Focus Single udendørs væglampe, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Nordlux Focus Single udendørs væglampe, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026350 kr19 kr (5%)
13. maj 2026369 kr50 kr (12%)
12. maj 2026419 kr10 kr (2%)
11. maj 2026429 kr10 kr (2%)
24. apr. 2026419 kr30 kr (7%)
23. apr. 2026449 kr30 kr (7%)
18. mar. 2026419 kr69 kr (20%)
2. mar. 2026350 kr69 kr (16%)
1. mar. 2026419 kr69 kr (20%)
14. feb. 2026350 kr122 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret