Gå til hovedindhold

Aurora Nordic Quality MSI 2204 Dammsugarpåsar, 5 påsar + 1 filter

AuroraRengøringsartiklerEAN: 5706470076327
Pris fra 49,95 krtil 65 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15,05 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 2. maj

Sammenlign priser på Nordic Quality MSI 2204 Dammsugarpåsar, 5 påsar + 1 filter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordic Quality Vacuumpose Msi 2204 200x320x40mm
49,95 kr
Til butik
Nordic Quality Vacuumpose Msi 2204          200x320x40mm billede

Produktinformation

Nordic Quality Vacuumpose Msi 2204 200x320x40mm Støvsugerpose MSI 2204 Pakke a 5 stk. + 1 Filter Materiale: microfiber Følgende modeller er kompatible med produktet: Biggo S 62 Biggo S 64 Bosch ACTIVA BBS 6... Bosch AKTIVA 60 - 62 Bosch AKTIVA MAGIC Bosch ALPHA BBS 20..-BBS 22.. Bosch ALPHA BBS 24..-BBS 29.. Bosch BBS 10.. Bosch BBS 1000 - 1999 (Silence - Solida) Bosch BBS 11..SOLIDA Bosch BBS 20..-BBS 22..ALPHA Bosch BBS 2000 - 2299 (ALPHA - Silence) Bosch BBS 24..-BBS 29..ALPHA Bosch BBS...

Produktspecifikationer

Mærke: Aurora
Kategori: Rengøringsartikler
Vægt: 1g
Artikel nr.: 358502
EAN: 5706470076327
Varenr.: 2159709
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordic Quality MSI 2204 - Vacuum Cleaner Accessory Kit
52 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nordic Quality MSI 2204 Dammsugarpåsar, 5 påsar + 1 filter
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic Quality MSI 2204 Dammsugarpåsar, 5 påsar + 1 filter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic Quality MSI 2204 Dammsugarpåsar, 5 påsar + 1 filter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK49,95 kr49,95 krKøb
2Proshop DK52 kr91 krKøb
3Teknikproffset DK65 kr114 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordic Quality MSI 2204 Dammsugarpåsar, 5 påsar + 1 filter

PriceData har fulgt prisen på Nordic Quality MSI 2204 Dammsugarpåsar, 5 påsar + 1 filter i 51 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 49,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 49,95 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 28% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Nordic Quality MSI 2204 Dammsugarpåsar, 5 påsar + 1 filter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Nordic Quality MSI 2204 Dammsugarpåsar, 5 påsar + 1 filter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202649,95 kr3,95 kr (9%)
6. maj 202646 kr7 kr (18%)
2. maj 202639 kr7 kr (15%)
11. apr. 202646 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret