Gå til hovedindhold

Noctua NH-L9i - Processor-køler - (for: LGA1700) - aluminium med nikkel belagt kobber base - 92 mm

Pris fra 314 krtil 519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 205 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Noctua NH-L9i - Processor-køler - (for: LGA1700) - aluminium med nikkel belagt kobber base - 92 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 314 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Noctua NH-L9i-17xx CPU Køler
314 kr
Til butik
Noctua NH-L9i-17xx CPU Køler billede

Produktinformation

Noctua NH-L9i-17xx CPU Køler - LGA1700, 600~2500 RPM, 40,8~57,5 m³/h, 14.8~23.6 dBA - Blæsere/kølere/vandkøling CPU - Luftkøling

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: NH-L9i-17xx
EAN: 9010018000276
Varenr.: 1213166
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NH-L9i-17xx - CPU Luftkøler - Max 24 dBA
376 kr
Til butik
Noctua NH-L9i-17xx - CPU Luftkøler - Max 24 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, luftkøler, passer til Intel LGA1700, støjniveau: 14.8 - 23.6 dBA, Air flow: max 40.8 - 57.5 CFM, køler RPM: 600 - 2500 ± 10%, PWM styret, 92mm køler, med nikkel-belagt kobber CPU kontaktflade, brun / beige

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: NH-L9I-17XX
EAN: 9010018000276
Varenr.: 3016303
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NH-L9i Processor-køler 1-pack Beige Brun Sølv 92 mm
419 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NH-L9i - Processor-køler - (for: LGA1700) - aluminium med nikkel belagt kobber base - 92 mm
463 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Kühler Nh-l9i 17xx Processor Køler 9,2 Cm Beige, Brun 1 Stk Køler Beige, Brun
494 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU-køler Noctua NH-L9i 17xx, 92 mm, beige/brun
-2%499 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU-køler Noctua NH-L9i 17xx, 92 mm, beige/brun
-2%519 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NH-L9i - Processor-køler - (for: LGA1700) - aluminium med nikkel belagt kobber base - 92 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NH-L9i - Processor-køler - (for: LGA1700) - aluminium med nikkel belagt kobber base - 92 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK314 kr314 krKøb
2Proshop DK376 kr415 krKøb
3CompuMail DK419 kr419 krKøb
4CS MEGASTORE DK463 kr502 krKøb
5Dustin DK494 kr580,25 krKøb
6Boligcenter DK499 kr499 krKøb
7Vivas DK519 kr598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NH-L9i - Processor-køler - (for: LGA1700) - aluminium med nikkel belagt kobber base - 92 mm

PriceData har fulgt prisen på Noctua NH-L9i - Processor-køler - (for: LGA1700) - aluminium med nikkel belagt kobber base - 92 mm i 87 dage. Laveste pris i perioden er 314 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 347 kr.

Den nuværende pris på 314 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Noctua NH-L9i - Processor-køler - (for: LGA1700) - aluminium med nikkel belagt kobber base - 92 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Noctua NH-L9i - Processor-køler - (for: LGA1700) - aluminium med nikkel belagt kobber base - 92 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026314 kr65 kr (17%)
9. mar. 2026379 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret