Gå til hovedindhold

Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm

Pris fra 1.147 krtil 1.419 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 272 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.093 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1147 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm
1.147 kr
Til butik
Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm billede

Produktinformation

Noctua NH-D15 G2 LBC - Processor-køler - (for: AM5, AM4, LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1156, LGA1155, LGA1150) - kobberbase og varmerør med aluminiumskølefinner - 140 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Artikel nr.: NH-D15 G2 LBC
EAN: 9010018000429
Varenr.: 1002316405
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Cooler
1.160 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler for AMD
1.160 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NH-D15 G2 LBC - CPU Luftkøler
1.174 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nh-d15 G2 Lbc Luftkøler Beige, Brun
1.249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU køler Noctua NH-D15 G2 LBC 140 mm - brun/sølv
-18%1.319 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU køler Noctua NH-D15 G2 LBC 140 mm - brun/sølv
-17%1.339 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.147 kr1.147 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.160 kr1.160 krKøb
3Komplett DK1.160 kr1.160 krKøb
4Proshop DK1.174 kr1.174 krKøb
5Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb
6Boligcenter DK1.319 kr1.319 krKøb
7Vivas DK1.339 kr1.408 krKøb
8Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm

PriceData har fulgt prisen på Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.093 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 1.169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.148 kr.

Den nuværende pris på 1.147 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 20261.147 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.146 kr1 kr (0%)
10. apr. 20261.147 kr19 kr (2%)
9. apr. 20261.128 kr31 kr (3%)
6. apr. 20261.159 kr7 kr (1%)
5. apr. 20261.152 kr7 kr (1%)
3. apr. 20261.159 kr8 kr (1%)
2. apr. 20261.151 kr29 kr (3%)
30. mar. 20261.122 kr29 kr (3%)
29. mar. 20261.093 kr22 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret