Gå til hovedindhold

Noctua NH-L9x65 chromax.black - CPU Luftkøler - Max 24 dBA

Pris fra 529 krtil 729 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Noctua NH-L9x65 chromax.black - CPU Luftkøler - Max 24 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 529 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NH-L9x65 chromax.black - CPU Luftkøler - Max 24 dBA
529 kr
Til butik
Noctua NH-L9x65 chromax.black - CPU Luftkøler - Max 24 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, luft køler, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, støjniveau: 14.8 dBA - 23.6 dBA, luft tryk: 40.8 - 57.5 CFM, køler RPM: 600 - 2500 ± 10%, PWM styret, 4-pins PWM tilslutning, 1 x 92mm køler, køler højde: 65mm, inkl kølepasta, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: NH-L9x65 ch.bk
EAN: 9010018000498
Varenr.: 3210141
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Noctua NH-L9X65 CH.BK Luftkøler
619 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua chromax.black NH-L9x65 CPU Køler 1-pack Sort 92 mm
667 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nh-l9x65 Chromax Køleplade/køler Sort
-0%681 kr
Før 681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU-køler lav profil Noctua NH-L9x65 chromax.black
709 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU-køler lav profil Noctua NH-L9x65 chromax.black
729 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NH-L9x65 chromax.black - CPU Luftkøler - Max 24 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NH-L9x65 chromax.black - CPU Luftkøler - Max 24 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK529 kr568 krKøb
2Shark Gaming DK619 kr619 krKøb
3CompuMail DK667 kr667 krKøb
4Dustin DK681 kr767,25 krKøb
5Boligcenter DK709 kr709 krKøb
6Vivas DK729 kr808 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NH-L9x65 chromax.black - CPU Luftkøler - Max 24 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NH-L9x65 chromax.black - CPU Luftkøler - Max 24 dBA i 156 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 493 kr.

Den nuværende pris på 529 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Noctua NH-L9x65 chromax.black - CPU Luftkøler - Max 24 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Noctua NH-L9x65 chromax.black - CPU Luftkøler - Max 24 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. apr. 2026529 kr80 kr (18%)
28. feb. 2026449 kr80 kr (15%)
5. feb. 2026529 kr80 kr (18%)
31. jan. 2026449 kr80 kr (15%)
21. jan. 2026529 kr80 kr (18%)
19. jan. 2026449 kr80 kr (15%)
17. jan. 2026529 kr80 kr (18%)
8. jan. 2026449 kr80 kr (15%)
30. dec. 2025529 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret