Gå til hovedindhold

Paslode NKT Firkant søm 6,0x100mm Blanke - 80 stk. pr. pakke

PaslodeSømEAN: 5701291140240
Pris fra 189 krtil 390 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 188 kr 14. maj

Sammenlign priser på NKT Firkant søm 6,0x100mm Blanke - 80 stk. pr. pakke og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Firkantede blanke søm, 7 (6.0/180) mm
189 kr
Til butik
Firkantede blanke søm, 7 (6.0/180) mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: ITW
Kategori: Søm
Farve: 1
Artikel nr.: 114024
EAN: 5701291140240
Varenr.: 3562628
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paslode firkantede blanke søm, 6,0x180 mm, 80 stk
189 kr
Til butik
Paslode firkantede blanke søm, 6,0x180 mm, 80 stk billede

Produktinformation

Firkantede stålsøm 6,0 x 180 mm stærkt valg til træarbejdeHer får du et sæt firkantede stålsøm med en diameter på 6,0 mm og en længde på 180 mm perfekte til dig, der skal samle træ på den nemme måde. Sømmet har fuldhoved og diamantspids, så det er let a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Paslode
Kategori: Befæstigelse & beslag
Farve: blank
Størrelse: 6.0x180 mm
EAN: 5701291140240
Varenr.: 892435280
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SØM BLANKE 6,0X180MM
202,9 kr
Til butik
SØM BLANKE 6,0X180MM billede

Produktinformation

Firkantede søm fås blanke og varmforzinkede. Firkantede NKT søm har ca. 25% højere udtrækstyrke set i forhold til runde eller hulkelede som ned tilsvarende dimensioner. Firkantede søm anvendes til de fleste sømsamlinger træ mod træ, bl. a. fordi de har de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ITW FASTNERS
EAN: 5701291140240
Varenr.: 15843883712847
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Paslode firkantede blanke søm, 6,0x180 mm, 80 stk
209 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paslode firkantede blanke søm, 6,0x180 mm, 80 stk
209 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Paslode firkantede blanke søm, 6,0x180 mm, 80 stk
219 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Paslode firkantede blanke søm, 6,0x180 mm, 80 stk
229 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
NKT Firkant søm 6,0x100mm Blanke - 80 stk. pr. pakke
390 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Firkant søm 6,0x100mm Blanke - 80 stk. pr. pakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Firkant søm 6,0x100mm Blanke - 80 stk. pr. pakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK189 kr228 krKøb
2LavprisVærktøj189 kr189 krKøb
3EL-GROSSISTEN202,9 kr202,9 krKøb
4CompletVVS209 kr209 krKøb
5LavprisVVS209 kr209 krKøb
6BilligVVS DK219 kr219 krKøb
7Greenline229 kr229 krKøb
8Elvvs.dk390 kr390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NKT Firkant søm 6,0x100mm Blanke - 80 stk. pr. pakke

PriceData har fulgt prisen på NKT Firkant søm 6,0x100mm Blanke - 80 stk. pr. pakke i 181 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for NKT Firkant søm 6,0x100mm Blanke - 80 stk. pr. pakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for NKT Firkant søm 6,0x100mm Blanke - 80 stk. pr. pakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026189 kr5 kr (3%)
22. maj 2026194 kr5 kr (3%)
19. maj 2026189 kr1 kr (1%)
14. maj 2026188 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026189 kr7 kr (4%)
21. mar. 2026196 kr3 kr (2%)
20. mar. 2026199 kr2,1 kr (1%)
17. mar. 2026196,9 kr2,1 kr (1%)
16. mar. 2026199 kr2,1 kr (1%)
4. mar. 2026196,9 kr2,1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret