Gå til hovedindhold

Paslode Firk. Søm Maxi-pak Blanke 3,4x90mm

PaslodeByggematerialerEAN: 5701291140196
Pris fra 93 krtil 177 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 77 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Paslode Firk. Søm Maxi-pak Blanke 3,4x90mm og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Firkantede blanke søm, 3 1/2 (3.4/90) mm
93 kr
Til butik
Firkantede blanke søm, 3 1/2 (3.4/90) mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: ITW
Kategori: Skruer
Farve: 1
Artikel nr.: 137513
EAN: 5701291140196
Varenr.: 3562655
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paslode firkantede blanke søm, 3,4x90 mm, 290 stk
94 kr
Til butik
Paslode firkantede blanke søm, 3,4x90 mm, 290 stk billede

Produktinformation

Firkantede blanke søm 3,4 x 90 mm stærkt valg til træarbejdeHer får du et sæt firkantede blanke søm med en diameter på 3,4 mm og en længde på 90 mm perfekte til dig, der skal samle træ på den nemme måde. Sømmet har fuldhoved og diamantspids, så det er l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Paslode
Kategori: Befæstigelse & beslag
Farve: metallic
Størrelse: 3.4 x 90 mm
EAN: 5701291140196
Varenr.: 892435190
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Paslode firkantede blanke søm, 3,4x90 mm, 290 stk
100 kr
Til butik
Paslode firkantede blanke søm, 3,4x90 mm, 290 stk billede

Produktinformation

Stærke firkantede søm til solide trækonstruktionerMed disse firkantede søm i stål får du en pålidelig løsning, når du vil samle træ på en robust og diskret måde. Sømmet har en diameter på 3,4 mm og en længde på 90 mm, hvilket gør det velegnet til mange ty...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Paslode
Kategori: Tilbehør til værktøj
Farve: metallic
Størrelse: 3.4 x 90 mm
EAN: 5701291140196
Varenr.: 892435190
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Paslode firkantede blanke søm, 3,4x90 mm, 290 stk
100 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SØM 3,5" BLANKE 3,4X90MM
101,35 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Paslode firkantet søm blank 3,4×90, 290stk
-38%108,44 kr
Før 173,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Paslode firkantede blanke søm, 3,4x90 mm, 290 stk
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Paslode firkantede blanke søm, 3,4x90 mm, 290 stk
115 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Paslode Firk. Søm Maxi-pak Blanke 3,4x90mm
160 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
NKT Firkant søm 3,4x90mm Blanke - 290 stk. pr. pakke
177 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paslode Firk. Søm Maxi-pak Blanke 3,4x90mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paslode Firk. Søm Maxi-pak Blanke 3,4x90mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK93 kr132 krKøb
2LavprisVærktøj94 kr94 krKøb
3CompletVVS100 kr100 krKøb
4LavprisEl100 kr100 krKøb
5EL-GROSSISTEN101,35 kr101,35 krKøb
6Globaltools.dk108,44 kr108,44 krKøb
7Greenline109 kr109 krKøb
8BilligVVS DK115 kr115 krKøb
9Homeshop DK160 kr160 krKøb
10Elvvs.dk177 kr177 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Paslode Firk. Søm Maxi-pak Blanke 3,4x90mm

PriceData har fulgt prisen på Paslode Firk. Søm Maxi-pak Blanke 3,4x90mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Paslode Firk. Søm Maxi-pak Blanke 3,4x90mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Paslode Firk. Søm Maxi-pak Blanke 3,4x90mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202693 kr1 kr (1%)
5. maj 202694 kr1 kr (1%)
30. apr. 202693 kr1 kr (1%)
23. mar. 202694 kr4 kr (4%)
17. mar. 202690 kr13 kr (17%)
11. mar. 202677 kr8 kr (9%)
10. feb. 202685 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret