Gå til hovedindhold

NKT Fasteners NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291501874
Pris fra 79 krtil 259 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (69% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk
79 kr
Til butik
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk billede

Produktinformation

NKT spunskrue 5,0x120 mm stærk skrue til udendørs træarbejdeHer får du en solid spunskrue, der er lavet til udendørs brug, hvor der kræves ekstra holdbarhed. Skruen har undersænket hoved med fræseribber, så den går flot i ét med træet og giver en pæn fin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 5.0x120 mm
EAN: 5701291501874
Varenr.: 892449566
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 5,0 x 120 mm - 100 Stk
-40%86,25 kr
Før 143,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 5,0 x 120 mm - 100 Stk billede

Produktinformation

Universal konstruktionsskrue • Patenteret High precision TX kærv sikrer god stabilitet under iskruning • CLIMATE ®-G3 overflade modstår gennemsnitlig 2.000 timer salttågetest • Undersænket hoved med kraftige fræseribber sikrer en pæn finish • High

Produktspecifikationer

Kategori: Træskruer
EAN: 5701291501874
Varenr.: 422488
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk
97 kr
Til butik
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk billede

Produktinformation

Holdbare udendørsskruer til krævende byggeopgaverMed denne udendørsskrue fra NKT får du en pålidelig løsning til projekter, hvor træ, plast eller dybler skal samles sikkert. Skruen har et undersænket hoved med fræseribber, der giver en flot og plan finish...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Størrelse: 5.0x120 mm
EAN: 5701291501874
Varenr.: 892449566
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SPUN®+ CLIMATE® skrue UH, TX20, 5,0 x 120 mm
124 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk
125 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPUNSKRUE 5,0X120/60 CLIMATE UH DG TX20
131 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk
145 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk
145 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 120 - 150187
215 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj79 kr79 krKøb
2Globaltools.dk86,25 kr86,25 krKøb
3Greenline97 kr97 krKøb
4CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb
5CompletVVS125 kr125 krKøb
6EL-GROSSISTEN131 kr131 krKøb
7BilligVVS DK145 kr145 krKøb
8LavprisVVS145 kr145 krKøb
9Homeshop DK215 kr215 krKøb
10LavprisEl259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk

PriceData har fulgt prisen på NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 73,75 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 121 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 5,0x120 mm, 100 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202679 kr7 kr (8%)
22. maj 202686 kr7 kr (9%)
9. maj 202679 kr7,25 kr (8%)
8. maj 202686,25 kr
29. mar. 202686 kr6 kr (8%)
23. mar. 202680 kr6 kr (7%)
21. mar. 202686 kr
20. mar. 202686,25 kr
14. feb. 202686 kr
13. feb. 202686,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret