Gå til hovedindhold

NKT Fasteners NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291501775
Pris fra 59 krtil 130 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52 kr 9. maj

Sammenlign priser på NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk
59 kr
Til butik
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk billede

Produktinformation

Skruer til udendørs træarbejde NKT Climate G3 spunskrue 4,5x50 mm Her får du en spunskrue, der er lavet til dig, der vil bygge terrasse, skur eller andet udendørs i træ. Skruen er 4,5 mm i diameter og 50 mm lang, har TX20 kærv og et undersænket hoved med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 4.5x50 mm
EAN: 5701291501775
Varenr.: 892449556
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk
62 kr
Til butik
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk billede

Produktinformation

Udendørs spunskrue stærk og rustbestandig til træprojekter Med denne spunskrue får du en pålidelig løsning, når du skal samle træ udendørs for eksempel til terrasse, facade eller andre konstruktioner, hvor styrke og modstandsdygtighed er vigtig. Skruen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Størrelse: 4.5x50 mm
EAN: 5701291501775
Varenr.: 892449556
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk
63 kr
Til butik
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk billede

Produktinformation

Spunskrue med stærk korrosionsbeskyttelse til udendørs træprojekter Hvis du leder efter en pålidelig løsning til udendørs montering af træ, er denne spunskrue med undersænket hoved et sikkert valg. Skruen har en diameter på 4,5 mm og en længde på 50 mm, h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 4.5x50 mm
EAN: 5701291501775
Varenr.: 892449556
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk
63 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk
65 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SPUN®+ CLIMATE® skrue UH, TX20, 4,5 x 50 mm
65,96 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPUNSKRUE 4,5X50/35 CLIMATE UH DG TX20
67,13 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
NKT SPUN+ CLIMATE skrue UH, TX 20, 50 mm/4,5 mm
85,5 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 - Universalskrue - 4,5 x 50 - 150177
130 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj59 kr59 krKøb
2Greenline62 kr62 krKøb
3CompletVVS63 kr63 krKøb
4LavprisVVS63 kr63 krKøb
5BilligVVS DK65 kr65 krKøb
6CS MEGASTORE DK65,96 kr104,96 krKøb
7EL-GROSSISTEN67,13 kr67,13 krKøb
8WATTOO.DK85,5 kr85,5 krKøb
9Homeshop DK130 kr130 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk

PriceData har fulgt prisen på NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 59,06 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x50 mm, 200 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202659 kr1 kr (2%)
22. maj 202658 kr4 kr (7%)
21. maj 202654 kr2 kr (4%)
9. maj 202652 kr3 kr (5%)
8. maj 202655 kr3 kr (6%)
21. mar. 202652 kr3 kr (5%)
20. mar. 202655 kr3 kr (6%)
9. mar. 202652 kr3 kr (5%)
14. feb. 202655 kr4,06 kr (7%)
13. feb. 202659,06 kr4,06 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret