Gå til hovedindhold

NKT Fasteners NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291504042
Pris fra 71 krtil 130 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk
71 kr
Til butik
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk billede

Produktinformation

NKT spunskrue 4,0x70 mm stærk skrue til træarbejde ude og indeHer får du en solid spunskrue på 4,0x70 mm, der er god til både indendørs og udendørs projekter. Skruen har en TX20 kærv, der giver et godt greb og gør det nemmere at skrue i, uden at du risik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 4.0x70 mm
EAN: 5701291504042
Varenr.: 892449604
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk
75 kr
Til butik
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk billede

Produktinformation

Spunskrue 4,0x70 mm til stærke trækonstruktioner 100 stkHer får du en solid spunskrue med undersænket hoved, der er skabt til både indendørs og udendørs brug. Skruen har en TX20 kærv, som gør det nemt at skrue i, uden at værktøjet smutter. Den avancerede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 4.0x70 mm
EAN: 5701291504042
Varenr.: 892449604
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
NKT Spun+ High-Speed Climate G3 skrue UH, TX 20, 70 mm/4,0 mm
77 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk
80 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spun®+ High-Speed Climate G3 skrue UH, TX20 4,0x70/45, 100 stk.
86,05 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk
89 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPUNSKRUE 4,0X70/45 CLIMATE UH DG TX20
89,38 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk
95 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 - Universalskrue - 4,0 x 70 - 150404
130 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj71 kr71 krKøb
2LavprisVVS75 kr75 krKøb
3WATTOO.DK77 kr77 krKøb
4Greenline80 kr80 krKøb
5CS MEGASTORE DK86,05 kr125,05 krKøb
6BilligVVS DK89 kr89 krKøb
7EL-GROSSISTEN89,38 kr89,38 krKøb
8CompletVVS95 kr95 krKøb
9Homeshop DK130 kr130 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk

PriceData har fulgt prisen på NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 71 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x70 mm, 100 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202671 kr
8. maj 202671,35 kr
21. mar. 202671 kr
20. mar. 202671,35 kr
9. mar. 202671 kr
6. mar. 202671,35 kr3,65 kr (5%)
5. mar. 202675 kr3,65 kr (5%)
24. feb. 202671,35 kr3,65 kr (5%)
23. feb. 202675 kr3,65 kr (5%)
10. feb. 202671,35 kr3,65 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret