Gå til hovedindhold

NKT Fasteners NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291503991
Pris fra 66 krtil 140 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk
66 kr
Til butik
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk billede

Produktinformation

Spånpladeskrue til udendørs brug 4,0x20 mm med TX kærvHer får du en solid spånpladeskrue på 4,0x20 mm, som er lavet til udendørs opgaver, hvor der kræves ekstra beskyttelse mod rust. Skruen har en TX20 kærv, som giver dig et godt greb og gør det nemt at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 4.0x20 mm
EAN: 5701291503991
Varenr.: 892449551
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk
70 kr
Til butik
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk billede

Produktinformation

Spunskrue 4,0x20 mm til udendørs træopgaverHer får du en spunskrue på 4,0x20 mm, der er udviklet til opgaver, hvor det skal holde både inde og ude. Den særlige overfladebehandling beskytter mod rust, så du kan bruge skruen til alt fra hegn til terrasser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 4.0x20 mm
EAN: 5701291503991
Varenr.: 892449551
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk
75 kr
Til butik
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk billede

Produktinformation

Spunskrue til udendørs projekter med lang holdbarhed Står du overfor et udendørs byggeprojekt, hvor både styrke og finish er vigtig, får du med denne spunskrue på 4,0x20 mm en pålidelig løsning. Skruen er udviklet med en avanceret overfladebehandling, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Størrelse: 4.0x20 mm
EAN: 5701291503991
Varenr.: 892449551
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SPUN®+ CLIMATE® skrue UH, TX20, 4,0 x 20 mm
77,4 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPUNSKRUE 4,0X20 CLIMATE G3 UH FG TX20
82,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk
85 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk
89 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
NKT SPUN+ CLIMATE skrue UH, TX 20, 4,0 x 20 mm
94 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 - Universalskrue - 4,0 x 20 - 150399
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj66 kr66 krKøb
2LavprisVVS70 kr70 krKøb
3Greenline75 kr75 krKøb
4CS MEGASTORE DK77,4 kr116,4 krKøb
5EL-GROSSISTEN82,75 kr82,75 krKøb
6BilligVVS DK85 kr85 krKøb
7CompletVVS89 kr89 krKøb
8WATTOO.DK94 kr94 krKøb
9Homeshop DK140 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk

PriceData har fulgt prisen på NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x20 mm, 200 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202666 kr
8. maj 202666,59 kr
21. mar. 202666 kr
20. mar. 202666,59 kr
9. mar. 202666 kr
6. mar. 202666,59 kr2,41 kr (3%)
5. mar. 202669 kr2,41 kr (4%)
24. feb. 202666,59 kr2,41 kr (3%)
23. feb. 202669 kr2,41 kr (4%)
10. feb. 202666,59 kr2,41 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret