Gå til hovedindhold

NIVEA Men Anti-Age Power Moisturizer 2in1 Anti Dark Spots 50 ml

NIVEAHudplejeEAN: 4006000026862
Pris fra 123 krtil 195 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NIVEA Men Anti-Age Power Moisturizer 2in1 Anti Dark Spots 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NIVEA Men Anti-Age Power Moisturizer 2in1 Anti Dark Spots 50 ml
-31%123 kr
Før 177 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NIVEA Men Anti-Age Power Moisturizer 2in1 Anti Dark Spots 50 ml billede

Produktinformation

Anti-Age Power Moisturizer 2in1 Anti Dark Spots SPF 30 er en fugtighedscreme udviklet til mænd, der ønsker en effektiv og nem hudplejerutine.

Produktspecifikationer

Mærke: NIVEA
Kategori: Dagcreme
Artikel nr.: 898782
EAN: 4006000026862
Varenr.: 3318968
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nivea Men Anti-age Power Moisturizer 30ml
145 kr
Til butik
Nivea Men Anti-age Power Moisturizer 30ml billede

Produktinformation

Ansigtsfugtighedscreme hjælper med at reducere synlige tegn på aldring med NIVEA MEN Anti-Age 2-in-1 Power Moisturiser SPF 30, med LUMINOUS630 og hyaluronsyre for intensiv fugt og SPF 30 UV-beskyttelse. Denne lette, ikke-fedtende ansigtscreme absorberes hurtigt og efterlader huden frisk, glat og revitaliseret, samtidig med at den målretter rynker, mørke pletter, pigmentforandringer og trist udseende hud for en enkel og effektiv daglig hudplejerutine. Patenteret LUMINOUS630- og hyaluronsyreformel Hjælper med at reducere udseendet af rynker og mørke pletter SPF 30 beskyttelse mod skadelige UV-stråler Intensiv fugtpleje med hurtig absorption Mere jævn hud med et ungdommeligt udseende efter 4 uger ved regelmæssig brug Giver praktisk anti-age pleje til mænd med fugt, støtte til korrektion af pletter og daglig solbeskyttelse i ét trin.

Produktspecifikationer

Mærke: Nivea
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4006000026862
EAN: 4006000026862
Varenr.: 3463099
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NIVEA_Men Anti-Age Power face cream SPF30 50ml
148 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NIVEA Luminous Anti-Age Power 2in1 Moisturiser SPF30 50 ml
168 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NIVEA MEN Anti-Age Power 2in1 Moisturiser SPF30 50 ml
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIVEA Men Anti-Age Power Moisturizer 2in1 Anti Dark Spots 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIVEA Men Anti-Age Power Moisturizer 2in1 Anti Dark Spots 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK123 kr123 krKøb
2Proshop DK145 kr184 krKøb
3CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
4NordicFeel DK168 kr168 krKøb
5Lyko DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NIVEA Men Anti-Age Power Moisturizer 2in1 Anti Dark Spots 50 ml

PriceData har fulgt prisen på NIVEA Men Anti-Age Power Moisturizer 2in1 Anti Dark Spots 50 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 177 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 123 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for NIVEA Men Anti-Age Power Moisturizer 2in1 Anti Dark Spots 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for NIVEA Men Anti-Age Power Moisturizer 2in1 Anti Dark Spots 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026123 kr18 kr (13%)
19. maj 2026141 kr8 kr (6%)
16. maj 2026133 kr9 kr (7%)
15. maj 2026124 kr8 kr (6%)
12. maj 2026132 kr5 kr (4%)
9. maj 2026127 kr6 kr (5%)
8. maj 2026133 kr1 kr (1%)
5. maj 2026132 kr2 kr (2%)
3. maj 2026130 kr2 kr (2%)
2. maj 2026128 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret