Gå til hovedindhold

Clinique Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 (75 ml)

CliniqueAnsigtscreme til mændEAN: 0192333291924
Pris fra 280 krtil 415 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 135 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 275 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Clinique Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 (75 ml) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 280 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique For Men Daily Hydrator SPF50 75ml
-20%280 kr
Før 351 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique For Men Daily Hydrator SPF50 75ml billede

Produktinformation

Clinique For Men Daily Hydrator SPF50 er en let ansigtscreme til mænd med SPF 50, der tilfører fugt og beskytter huden mod solens stråler.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Dagcreme
Artikel nr.: VDND010000
EAN: 0192333291924
Varenr.: 3350988
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique - Men Daily Hydrator Cream SPF50 - 75 ml
-21%295 kr
Før 375 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 75 ml
352 kr
Til butik
Clinique Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 75 ml billede

Produktinformation

Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 75 ml En let og oliefri dagcreme med høj solbeskyttelse, der er udviklet specifikt til mænds daglige behov. Den fugter huden effektivt gennem hele dagen, mens den beskytter mod solens stråler og forurenende partikler. Hvordan fungerer den? Denne hurtigabsorberende formel fungerer som et usynligt skjold, der kombinerer intens fugtpleje med en meget høj solfaktor. Den lette tekstur trænger øjeblikkeligt ind i huden uden at efterlade en fedtet fornemmelse eller hvide spor, hvilket gør den ideel til brug efter barbering. Ved at opretholde hudens fugtbalance og beskytte mod miljømæssige stressfaktorer, hjælper den med at bevare en sund og frisk hudstruktur i en travl hverdag. Passar til Alle hudtyper · Daglig beskyttelse · Fugtgivende · Byens miljø Hvad gør den unik? Høj bredspektret beskyttelse med SPF 50 mod både UVA- og UVB-stråler Let og oliefri konsistens, der ikke tilstopper porerne eller føles tung på huden Indeholder antioxidanter, der hjælper med at beskytte huden mod forurening og frie radikaler Dermatologisk testet og 100 % parfumefri for at minimere risikoen for irritation Ofte stillede spørgsmål Hvordan bruger man Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 i sin daglige rutine? Påfør cremen hver morgen på renset ansigt og hals som det sidste trin i din hudplejerutine. Den er særligt god at bruge efter barbering, da den beroliger huden samtidig med, at den giver nødvendig fugt og beskyttelse. Passer Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 til alle hudtyper? Ja, den oliefrie formel er velegnet til alle hudtyper, herunder både tør, kombineret og fedtet hud. Da den er parfumefri og allergitestet, fungerer den også rigtig godt til mænd med sensitiv hud, der har brug for høj solbeskyttelse uden irritation.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Dagcreme
Størrelse: 75 ml
Artikel nr.: 197242
EAN: 0192333291924
Varenr.: 197242
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique For Men Daily Hydrator SPF50 75 ml
375 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 (75 ml)
415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 (75 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 (75 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK280 kr280 krKøb
2BilligParfume.dk295 kr295 krKøb
3NordicFeel DK352 kr352 krKøb
4Lyko DK375 kr375 krKøb
5Bangerhead DK415 kr415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 (75 ml)

PriceData har fulgt prisen på Clinique Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 (75 ml) i 63 dage. Laveste pris i perioden er 275 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 375 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 306 kr.

Den nuværende pris på 280 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Clinique Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 (75 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Clinique Clinique For Men Daily Hydrator SPF 50 (75 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026280 kr15 kr (5%)
15. maj 2026295 kr20 kr (7%)
25. apr. 2026275 kr100 kr (27%)
31. mar. 2026375 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret