Gå til hovedindhold

Nito konisk slangespids ø 6,3 mm til 15 mm med 1/2 omløber

NitoSanitetEAN: 5702212714236
Pris fra 29 krtil 37 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nito konisk slangespids ø 6,3 mm til 15 mm med 1/2 omløber og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nito konisk slangespids ø 6,3 mm til 15 mm med 1/2 omløber
29 kr
Til butik
Nito konisk slangespids ø 6,3 mm til 15 mm med 1/2 omløber billede

Produktinformation

NITO Konisk Slangespids Ø 6,3 mm til 15 mm m/1/2 OmløberKvalitetsprodukt i drejet messing

Produktspecifikationer

Kategori: Slangeforskruninger
EAN: 5702212714236
Varenr.: 1232238
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nito konisk slangespids, 6,3 mm til 15 mm, med 1/2" omlber
35,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NITO Konisk Slangespids Ø 6,3 mm til 15 mm m/1/2 Omløber
37 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito Konisk Slangespids Ø 6,3 mm til 15 mm m/1/2" Omløber
37 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nito konisk slangespids ø 6,3 mm til 15 mm med 1/2 omløber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nito konisk slangespids ø 6,3 mm til 15 mm med 1/2 omløber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk29 kr29 krKøb
2WATTOO.DK35,75 kr35,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK37 kr76 krKøb
4Proshop DK37 kr76 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nito konisk slangespids ø 6,3 mm til 15 mm med 1/2 omløber

PriceData har fulgt prisen på Nito konisk slangespids ø 6,3 mm til 15 mm med 1/2 omløber i 163 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Nito konisk slangespids ø 6,3 mm til 15 mm med 1/2 omløber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Nito konisk slangespids ø 6,3 mm til 15 mm med 1/2 omløber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202629 kr8 kr (22%)
25. maj 202637 kr1 kr (3%)
19. maj 202638 kr1 kr (3%)
13. maj 202637 kr1 kr (3%)
9. maj 202636 kr2 kr (6%)
5. maj 202634 kr1 kr (3%)
30. apr. 202635 kr1 kr (3%)
26. apr. 202634 kr1 kr (3%)
23. apr. 202635 kr1 kr (3%)
19. apr. 202634 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret