Gå til hovedindhold

NITO 1/2 Koblingssæt med 1/2 koblingshus og koblingsnippel med 1/2 slangespids

NitoHjem og haveEAN: 5702215350684
Pris fra 61,74 krtil 95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 33,26 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NITO 1/2 Koblingssæt med 1/2 koblingshus og koblingsnippel med 1/2 slangespids og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61.74 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Nito koblingssæt 1/2"
61,74 kr
Til butik
Nito koblingssæt 1/2" billede

Produktinformation

Nito koblinger anvendes til hurtig sammenkobling af vandslanger i haven. Kan kombineres på rigtig mange måder alt efter behov. Koblingerne findes i et system med ½ og ¾ og findes med forskellige gevindtyper og slangespidser.Du er sikret koblinger af høj k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5702215350684
Varenr.: 15843040985423
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1/2" Nito startsæt m. 1/2" kobling og slangespids
65 kr
Til butik
1/2" Nito startsæt m. 1/2" kobling og slangespids billede

Produktinformation

Nito 1/2" koblingshus med 1/2" indvendigt gevind, samt 1/2" slangespids. Lige til at skrue på din udendørshande som har med 1/2" udvendigt gevind. Og slangespidsen lige til at stikke i din 1/2" slange, og så er du kan du koble din

Produktspecifikationer

Mærke: Nito
Kategori: Haveartikler
Størrelse: 1/2 inch
EAN: 5702215350684
Varenr.: 744800004
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NITO 1/2 Koblingssæt med 1/2 koblingshus og koblingsnippel med 1/2 slangespids
67,33 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito koblingssæt 1/2"
75 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NiTo1/2"koblingssæt m/hus+nip+sl.sp
-47%75,86 kr
Før 142,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Koblingssæt 1/2"
85,95 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Koblingssæt 1/2"
88,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nito 1/2" startsæt med 1/2" kobling og slangespids
95 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Koblingssæt Komplet 1/2 Nito 53506A3
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NITO 1/2 Koblingssæt med 1/2 koblingshus og koblingsnippel med 1/2 slangespids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NITO 1/2 Koblingssæt med 1/2 koblingshus og koblingsnippel med 1/2 slangespids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN61,74 kr61,74 krKøb
2LavprisVærktøj65 kr65 krKøb
3CS MEGASTORE DK67,33 kr106,33 krKøb
4LavprisVVS75 kr75 krKøb
5Globaltools.dk75,86 kr75,86 krKøb
6Billigelogvvs.dk85,95 kr85,95 krKøb
7MaintainIt88,75 kr88,75 krKøb
8BilligVVS DK95 kr95 krKøb
9CompletVVS95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NITO 1/2 Koblingssæt med 1/2 koblingshus og koblingsnippel med 1/2 slangespids

PriceData har fulgt prisen på NITO 1/2 Koblingssæt med 1/2 koblingshus og koblingsnippel med 1/2 slangespids i 180 dage. Laveste pris i perioden er 61,74 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 61,74 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for NITO 1/2 Koblingssæt med 1/2 koblingshus og koblingsnippel med 1/2 slangespids. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for NITO 1/2 Koblingssæt med 1/2 koblingshus og koblingsnippel med 1/2 slangespids de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 202661,74 kr11,9 kr (16%)
9. maj 202673,64 kr4,99 kr (7%)
7. maj 202668,65 kr5,35 kr (7%)
6. maj 202674 kr5,35 kr (8%)
21. mar. 202668,65 kr
20. mar. 202669 kr
17. mar. 202668,65 kr
16. mar. 202669 kr
4. mar. 202668,65 kr
3. mar. 202669 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret