Gå til hovedindhold

NITO 1/2" Koblingsnippel m. 3/4" indvendig gevind

NitoHjem og haveEAN: 5702215361680
Pris fra 26 krtil 37,09 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 11,09 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 18. mar.

Sammenlign priser på NITO 1/2" Koblingsnippel m. 3/4" indvendig gevind og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NITO 1/2" Koblingsnippel m. 3/4" indvendig gevind
26 kr
Til butik
NITO 1/2" Koblingsnippel m. 3/4" indvendig gevind billede

Produktinformation

1/2" koblingsnippel med indv. 3/4" RGAnvendes sammen med KoblingshusNippel/kobling/udv gevind passer sammen

Produktspecifikationer

Mærke: Ezze
Kategori: Have
Farve: Krom
EAN: 5702215361680
Varenr.: 744816006
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NiTo 1/2"koblingsnip.m/3/4" indv.RG
-47%30,24 kr
Før 56,56 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOBLINGSNP. 1/2" INDV. 3/4" RG
32,29 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Koblingsnp. 1/2" Indv. 3/4" Rg
34,28 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Koblingsnp. 1/2" indv. 3/4" rg
35 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Koblingsnippel, 15 mm x 3/4" m/muffe
35,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito ½ koblingsnippel med ¾ indvendig rørgevind
37,09 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NITO 1/2" Koblingsnippel m. 3/4" indvendig gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NITO 1/2" Koblingsnippel m. 3/4" indvendig gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS26 kr26 krKøb
2Globaltools.dk30,24 kr30,24 krKøb
3EL-GROSSISTEN32,29 kr32,29 krKøb
4Billigelogvvs.dk34,28 kr34,28 krKøb
5MaintainIt35 kr35 krKøb
6WATTOO.DK35,5 kr35,5 krKøb
7CS MEGASTORE DK37,09 kr76,09 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NITO 1/2" Koblingsnippel m. 3/4" indvendig gevind

PriceData har fulgt prisen på NITO 1/2" Koblingsnippel m. 3/4" indvendig gevind i 159 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 30,24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 26 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for NITO 1/2" Koblingsnippel m. 3/4" indvendig gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for NITO 1/2" Koblingsnippel m. 3/4" indvendig gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202626 kr4,24 kr (14%)
26. maj 202630,24 kr4,24 kr (16%)
17. maj 202626 kr4,24 kr (14%)
16. maj 202630,24 kr4,24 kr (16%)
10. maj 202626 kr4,24 kr (14%)
9. maj 202630,24 kr4,24 kr (16%)
3. apr. 202626 kr1 kr (4%)
18. mar. 202625 kr2,53 kr (9%)
17. mar. 202627,53 kr2,53 kr (10%)
4. feb. 202625 kr2 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret