Gå til hovedindhold

Ezze Nito 1/2" Koblingsnippel med 1/2" indvendig RG

EzzeHjem og haveEAN: 5702215361086
Pris fra 23 krtil 62 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Nito 1/2" Koblingsnippel med 1/2" indvendig RG og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NITO 1/2 Koblingsnippel med 1/2 indvendig RG
23 kr
Til butik
NITO 1/2 Koblingsnippel med 1/2 indvendig RG billede

Produktspecifikationer

Mærke: NITO
Kategori: Hanekoblinger & Slangekoblinger
Farve: 1
Artikel nr.: 53610A3
EAN: 5702215361086
Varenr.: 1528783
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NiTo 1/2"koblingsnip.m/1/2" indv.RG
-47%24,13 kr
Før 45,19 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito 1/2" Koblingsnippel med 1/2" indvendig RG
30 kr
Til butik
Nito 1/2" Koblingsnippel med 1/2" indvendig RG billede

Produktinformation

For hurtige og sikre slange-tilkoblinger i hus, have, industri og håndværk. Løser enhver gevind og slangekombination. Kvalitetsprodukt med høj brugsværdi. 5 års funktionsgaranti. Stort program af koblinger med frit gennemløb, ventiler, kontraventiler etc.

Produktspecifikationer

Mærke: Nito
Kategori: Slanger koblinger beslag og tilbehoer
Artikel nr.: 53610A3
EAN: 5702215361086
Varenr.: 2895466
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Koblingsnippel, 20 mm x 3/4" m/muffe
45,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
20 mm x 3/4" Koblingsnippel m/muffe
49,79 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
3/4" koblingsnippel med 3/4" indv. gevind
59 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito koblingsnippel med muffe 3/4"
59 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
3/4" koblingsnippel med 3/4" indv. gevind
62 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nito 1/2" Koblingsnippel med 1/2" indvendig RG koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nito 1/2" Koblingsnippel med 1/2" indvendig RG koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK23 kr62 krKøb
2Globaltools.dk24,13 kr24,13 krKøb
3Proshop DK30 kr69 krKøb
4WATTOO.DK45,75 kr45,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN49,79 kr49,79 krKøb
6CompletVVS59 kr59 krKøb
7LavprisVVS59 kr59 krKøb
8BilligVVS DK62 kr62 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nito 1/2" Koblingsnippel med 1/2" indvendig RG

PriceData har fulgt prisen på Nito 1/2" Koblingsnippel med 1/2" indvendig RG i 178 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Nito 1/2" Koblingsnippel med 1/2" indvendig RG. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Nito 1/2" Koblingsnippel med 1/2" indvendig RG de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202623 kr1,59 kr (7%)
14. maj 202621,41 kr1,59 kr (7%)
1. maj 202623 kr1,13 kr (5%)
29. apr. 202624,13 kr1,13 kr (5%)
27. apr. 202623 kr
19. apr. 202622,59 kr1,18 kr (6%)
4. apr. 202621,41 kr
18. mar. 202621 kr
3. mar. 202621,41 kr
7. jan. 202621 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret