Gå til hovedindhold

Solar Plus Nippelrør sort 2 sammenskåret

Solar PlusSanitetEAN: 5705157031062
Pris fra 28,37 krtil 36 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7,63 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10,8 kr 30. maj

Sammenlign priser på Nippelrør sort 2 sammenskåret og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28.37 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Nippelrør Sort Smsk 2
28,37 kr
Til butik
Nippelrør Sort Smsk 2 billede

Produktinformation

Nippelrør sort 2 sammenskåret Søgetermer: 0201031069 - 012001112 - 012001112 - 5705157031062

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Hardware
EAN: 5705157031062
Varenr.: 8810711220561
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Nippelrør sort smsk 2
30 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nippelrør sort 2 sammenskåret
36 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nippelrør sort 2 sammenskåret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nippelrør sort 2 sammenskåret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk28,37 kr28,37 krKøb
2MaintainIt30 kr30 krKøb
3CS MEGASTORE DK36 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nippelrør sort 2 sammenskåret

PriceData har fulgt prisen på Nippelrør sort 2 sammenskåret i 161 dage. Laveste pris i perioden er 10,8 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 28,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 28,37 kr er 42% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Nippelrør sort 2 sammenskåret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Nippelrør sort 2 sammenskåret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202628,37 kr17,57 kr (163%)
30. maj 202610,8 kr2,1 kr (16%)
27. maj 202612,9 kr15,47 kr (55%)
26. maj 202628,37 kr14,57 kr (106%)
23. maj 202613,8 kr14,57 kr (51%)
22. maj 202628,37 kr14,57 kr (106%)
21. maj 202613,8 kr
8. maj 202612,9 kr15,47 kr (55%)
7. maj 202628,37 kr15,47 kr (120%)
30. apr. 202612,9 kr15,47 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret