Gå til hovedindhold

Ninja Maxim handske Str 9 - Nylon/spandex, halvdyppet, grå m/sort nitril belægning

NinjaSikkerhedstøjEAN: 5701273487295
Pris fra 28,75 krtil 357,47 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 328,72 kr (92% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ninja Maxim handske Str 9 - Nylon/spandex, halvdyppet, grå m/sort nitril belægning og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28.75 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ninja Maxim montagehandske med Touch str. 9
-50%28,75 kr
Før 57,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ninja Maxim montagehandske med Touch str. 9 billede

Produktinformation

Denne arbejdshandske er skabt med henblik på at optimere både brugerkomfort og funktionalitet i situationer, hvor både nøjagtighed og beskyttelse er afgørende. Fremstillet af en innovativ blanding af nylon og spandex, garanterer denne handske en fleksibel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ninja
Kategori: Montagehandsker
EAN: 5701273487295
Varenr.: 284181
Gå til Music2you
TrustScore 5 ud af 54,8
Ninja Maxim Arbejds handsker 9
29,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ninja Maxim handske Str 9 - Nylon/spandex, halvdyppet, grå m/sort nitril belægning
30,79 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Handske maximflex ninja str.9
31,25 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ninja Maxim montagehandske - 9 | Handsker | EN ISO 21420:2020 | Handsker
31,99 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ninja Maxim handske Str 9 Nylon/spandex, halvdyppet, grå m/sort nitril belægning
33 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HANDSKE MAXIMFLEX NINJA STR.9
33,25 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ninja Maxim Cool arbejdshandsker (9)
37,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Handske Maximflex Ninja Str.9
357,47 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ninja Maxim handske Str 9 - Nylon/spandex, halvdyppet, grå m/sort nitril belægning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ninja Maxim handske Str 9 - Nylon/spandex, halvdyppet, grå m/sort nitril belægning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk28,75 kr28,75 krKøb
2Music2you29,95 kr29,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK30,79 kr69,79 krKøb
4MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
5Sikkerhedsgiganten31,99 kr31,99 krKøb
6Elvvs.dk33 kr33 krKøb
7EL-GROSSISTEN33,25 kr33,25 krKøb
8Specialbutikken37,5 kr37,5 krKøb
9Billigelogvvs.dk357,47 kr357,47 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ninja Maxim handske Str 9 - Nylon/spandex, halvdyppet, grå m/sort nitril belægning

PriceData har fulgt prisen på Ninja Maxim handske Str 9 - Nylon/spandex, halvdyppet, grå m/sort nitril belægning i 178 dage. Laveste pris i perioden er 28,75 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 29,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 28,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Ninja Maxim handske Str 9 - Nylon/spandex, halvdyppet, grå m/sort nitril belægning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Ninja Maxim handske Str 9 - Nylon/spandex, halvdyppet, grå m/sort nitril belægning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202628,75 kr1,2 kr (4%)
30. maj 202629,95 kr1,2 kr (4%)
23. maj 202628,75 kr1,2 kr (4%)
22. maj 202629,95 kr1,2 kr (4%)
15. maj 202628,75 kr1,2 kr (4%)
14. maj 202629,95 kr1,2 kr (4%)
2. maj 202628,75 kr1,2 kr (4%)
1. maj 202629,95 kr1,2 kr (4%)
18. apr. 202628,75 kr1,2 kr (4%)
17. apr. 202629,95 kr1,2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret