Gå til hovedindhold

Nilfisk Højtryksrenser Højtryksrenser premium 180-10 (eu)

NilfiskHøjtryksrensereEAN: 5715492212873
Pris fra 3.380 krtil 5.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.119 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.990 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Nilfisk Højtryksrenser Højtryksrenser premium 180-10 (eu) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3380 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nilfisk Premium 180-10 EU Sort Blå
3.380 kr
Til butik
Nilfisk Premium 180-10 EU Sort Blå billede

Produktinformation

Nilfisk Premium 180-10 EU - Trykvasker

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 128471147
EAN: 5715492212873
Varenr.: 995583208
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nilfisk Højtryksrenser Højtryksrenser premium 180-10 (eu)
3.401 kr
Til butik
Nilfisk Højtryksrenser Højtryksrenser premium 180-10 (eu) billede

Produktinformation

Robust og kraftfuld højtryksrenser til krævende semi-professionelle opgaver. Pumpetryk, maks. 180 bar Vandmængde, maks: 610 l/time Semiprofessionel højtryksrenser Opretstående ergonomisk design Driftssikker metalpumpe med aluminium topstykke og induktionsmotor Automatisk start/stop Trykregulering Integreret kørevogn med aluminium teleskophåndtag Integreret manuel slangerulle Integreret rengøringsmiddeltank Spulehåndtag m. lynkobling og drejefunktion af slange Holdere til spulehåndtag, dyserør, dyser, slange og elkabel Standardtilbehør: 10 m stålarmeret Superflex højtryksslange Tornado PR dyse Powerspeed dyse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Hoejtryksrenser
Artikel nr.: 128471147
EAN: 5715492212873
Varenr.: 2832784
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Nilfisk Premium 180-10 højtryksrenser
3.990 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nilfisk - 180-10 Premium Højtryksrenser
4.099,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Nilfisk Premium 180-10 EU Sort Blå
4.329 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Nilfisk koldtvandsrenser PREMIUM 180-10 (EU)
4.994,05 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nilfisk premium 180-10 højtryksrenser 180 bar
5.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nilfisk Højtryksrenser Højtryksrenser premium 180-10 (eu) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nilfisk Højtryksrenser Højtryksrenser premium 180-10 (eu) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.380 kr3.380 krKøb
2Proshop DK3.401 kr3.401 krKøb
3Komplett DK3.990 kr3.990 krKøb
4Gucca.dk4.099,95 kr4.099,95 krKøb
5Ultrashop4.329 kr4.329 krKøb
6EL-GROSSISTEN4.994,05 kr4.994,05 krKøb
7Homeshop DK5.499 kr5.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nilfisk Højtryksrenser Højtryksrenser premium 180-10 (eu)

PriceData har fulgt prisen på Nilfisk Højtryksrenser Højtryksrenser premium 180-10 (eu) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.990 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 3.467 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.362 kr.

Den nuværende pris på 3.380 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Nilfisk Højtryksrenser Højtryksrenser premium 180-10 (eu). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Nilfisk Højtryksrenser Højtryksrenser premium 180-10 (eu) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.380 kr1 kr (0%)
28. maj 20263.379 kr1 kr (0%)
25. maj 20263.380 kr2 kr (0%)
23. maj 20263.382 kr3 kr (0%)
22. maj 20263.385 kr3 kr (0%)
18. maj 20263.382 kr1 kr (0%)
14. maj 20263.383 kr1 kr (0%)
13. maj 20263.382 kr19 kr (1%)
5. maj 20263.401 kr411 kr (14%)
14. apr. 20262.990 kr411 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret