Gå til hovedindhold

Nikwax Tx-direct Wash-in - Neutral - Str. 1 l - Rengøring

NikwaxFritidstøjEAN: 5020716253007
Pris fra 189 krtil 288,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 99,95 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 24. maj

Sammenlign priser på Nikwax Tx-direct Wash-in - Neutral - Str. 1 l - Rengøring og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til JT Sport
TrustScore 5 ud af 54,7
Nikwax - Imprægnering TX-Direct Wash-in - 1 L
-37%189 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nikwax - Imprægnering TX-Direct Wash-in - 1 L billede

Produktinformation

Nikwax TX.Direct® Wash-In er en specialiseret imprægnering designet til at genoprette og forbedre vandafvisende egenskaber i åndbare, vandtætte beklædningsgenstande. Dette produkt er ideelt til tøj med membraner som GORE-TEX®, eVent®, Sympatex® og lignend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nikwax
Kategori: Garment Shields
EAN: 5020716253007
Varenr.: 42641459511407
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Nikwax TX-Direct wash-in, 1000 ml
-35%189 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nikwax TX-Direct wash-in, 1000 ml billede

Produktinformation

Nikwax TX-Direct er beregnet til genimprægnering af alt teknisk beklædning med membraner som f.eks. Gore-tex, Dermizax, Kayoku-Tex, Sympatex o.l. Wash-in vaskemiddel til imprægneret beklædning og udstyr. Genskaber åndbarheden og vedligeholder vandafvisni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nikwax
Kategori: Vask og imprægnering
Farve: Imprægnering
Størrelse: 1000ml
EAN: 5020716253007
Varenr.: 16526-20182-54813
Gå til Heyo
TrustScore 5 ud af 54,9
Nikwax imprægnering TX-Direct 1L
189 kr
Til butik
Nikwax imprægnering TX-Direct 1L billede

Produktinformation

Verdens førende højtydende imprægnering til andbart og vandtæt beklædning let, sikkert og hurtig i brug. Ingen fluorocarboner, ingen opløsningsmidler, og intet behov for tørretumbling. Velegnet til imprægnering af: Tøj med membran af fx GORE-TEX® el

Produktspecifikationer

Mærke: Nikwax
Kategori: Nikwax imprægnering
EAN: 5020716253007
Varenr.: 15696542466373
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Nikwax Tx-direct Wash-in - Neutral - Str. 1 l - Rengøring
-8%288,95 kr
Før 313,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikwax Tx-direct Wash-in - Neutral - Str. 1 l - Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikwax Tx-direct Wash-in - Neutral - Str. 1 l - Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1JT Sport189 kr189 krKøb
2AktivVinter.dk189 kr189 krKøb
3Heyo189 kr189 krKøb
4MAXiPRO288,95 kr288,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nikwax Tx-direct Wash-in - Neutral - Str. 1 l - Rengøring

PriceData har fulgt prisen på Nikwax Tx-direct Wash-in - Neutral - Str. 1 l - Rengøring i 157 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Nikwax Tx-direct Wash-in - Neutral - Str. 1 l - Rengøring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Nikwax Tx-direct Wash-in - Neutral - Str. 1 l - Rengøring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026189 kr10 kr (6%)
24. maj 2026179 kr10 kr (5%)
9. maj 2026189 kr10 kr (6%)
7. maj 2026179 kr10 kr (5%)
21. feb. 2026189 kr30 kr (14%)
20. feb. 2026219 kr30 kr (16%)
19. feb. 2026189 kr3 kr (2%)
18. feb. 2026186 kr33 kr (15%)
17. feb. 2026219 kr33 kr (18%)
4. jan. 2026186 kr13 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret