Gå til hovedindhold

Nikwax Footwear Cleaning Gel rengøring til alt fodtøj, 125 ml - Tilbehør til støvler, sko

NikwaxHovedtelefonerEAN: 5020716821008
Pris fra 49 krtil 66,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 17,95 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 30. maj

Sammenlign priser på Nikwax Footwear Cleaning Gel rengøring til alt fodtøj, 125 ml - Tilbehør til støvler, sko og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til JT Sport
TrustScore 5 ud af 54,7
Nikwax - Footwear Cleaning Gel - 125 ml.
-18%49 kr
Før 60 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nikwax - Footwear Cleaning Gel - 125 ml. billede

Produktinformation

Specialrengøringsmiddel designet til at revitalisere vandafvisningen og åndbarheden af alt vandtæt fodtøj. Nem at påføre i hånden, ikke brændbar og PFAS-fri. Til rengøring af vandtæt fodtøj Børste-på-rens til alt vandtæt fodtøj Renser effektivt, genopr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nikwax
Kategori: Shoe Waxes
EAN: 5020716821008
Varenr.: 42641456234607
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Nikwax Footwear Cleaning Gel, 125ml
-17%49 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nikwax Footwear Cleaning Gel, 125ml billede

Produktinformation

Det sikre rengøringsmiddel for alle vandtætte udendørs- og sportssko. Renser sikkert og giver nyt liv til åndbarheden og vandafvisningen. Åndbart, vandtæt fodtøj har størst sandsynlighed for at blive svedigt og vådt indeni, når det bruges under fugtige e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nikwax
Kategori: Vask og imprægnering
Farve: Flaske
Størrelse: 125ml
EAN: 5020716821008
Varenr.: 6303-8291-19880
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Nikwax Footwear Cleaning Gel, 125ml
-17%49 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nikwax Footwear Cleaning Gel, 125ml billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nikwax
Kategori: Vask og imprægnering
Farve: Flaske
Størrelse: 125ml
EAN: 5020716821008
Varenr.: 6303-8291-19880
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Nikwax Footwear Cleaning Gel rengøring til alt fodtøj, 125 ml - Tilbehør til støvler, sko
59 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Nikwax Footwear Cleaning Gel
59,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Nikwax Footwear Cleaning Gel - Neutral - Str. 125 ml - Rengøring
-7%66,95 kr
Før 71,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikwax Footwear Cleaning Gel rengøring til alt fodtøj, 125 ml - Tilbehør til støvler, sko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikwax Footwear Cleaning Gel rengøring til alt fodtøj, 125 ml - Tilbehør til støvler, sko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1JT Sport49 kr49 krKøb
2Skisport.dk49 kr49 krKøb
3AktivVinter.dk49 kr49 krKøb
4Outdoornu.dk59 kr59 krKøb
5Sportdres Fiskegrej.dk59,95 kr59,95 krKøb
6MAXiPRO66,95 kr66,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nikwax Footwear Cleaning Gel rengøring til alt fodtøj, 125 ml - Tilbehør til støvler, sko

PriceData har fulgt prisen på Nikwax Footwear Cleaning Gel rengøring til alt fodtøj, 125 ml - Tilbehør til støvler, sko i 182 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Nikwax Footwear Cleaning Gel rengøring til alt fodtøj, 125 ml - Tilbehør til støvler, sko. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Nikwax Footwear Cleaning Gel rengøring til alt fodtøj, 125 ml - Tilbehør til støvler, sko de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202649 kr4 kr (9%)
30. maj 202645 kr4 kr (8%)
29. maj 202649 kr4 kr (9%)
25. maj 202645 kr4 kr (8%)
22. maj 202649 kr4 kr (9%)
20. maj 202645 kr4 kr (8%)
16. maj 202649 kr4 kr (9%)
14. maj 202645 kr4 kr (8%)
13. maj 202649 kr4 kr (9%)
5. maj 202645 kr4 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret