Gå til hovedindhold

House Nordic Nikko Konsolbord - Konsolbord, 2 Låger, Natur 100X30X80 Cm

House NordicBordeEAN: 5713917031825
Pris fra 899 krtil 1.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 300 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 849 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Nikko Konsolbord - Konsolbord, 2 Låger, Natur 100X30X80 Cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Nikko Konsolbord, natur, 100x30x80 cm
-25%899 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Nordic - Nikko Konsolbord, natur, 100x30x80 cm billede

Produktinformation

Nikko Konsolbord - Funktionelt og Elegant! Nikko konsolbordet er en stilfuld og praktisk tilføjelse til hjemmet. Dets minimalistiske design med rillede låger og en varm naturtræsfinish gør det perfekt til både moderne og klassiske indretninger. Ideelt s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917031825
Varenr.: 50242365161802
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nikko konsolbord 2 låger fyr natur
945 kr
Til butik
Nikko konsolbord 2 låger fyr natur billede

Produktinformation

Dette stilfulde konsolbord kombinerer et moderne design med et elegant udtryk. Den karakteristiske ribbede front og de slanke træben giver bordet et let og tidløst udseende, perfekt til en minimalistisk eller nordisk inspireret indretning. Bordet er ideelt til opbevaring af småting, da det har to praktiske skuffer, mens det samtidig fungerer som et dekorativt element i hjemmet.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Konsolborde
Materiale: MDF
Størrelse: 30 cm x 81 cm
Vægt: 11g
Artikel nr.: 46-2303000
EAN: 5713917031825
Varenr.: 46-2303000
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Nikko Konsolbord - Konsolbord, 2 Låger, Natur 100X30X80 Cm
976 kr
Til butik
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nikko konsolbord i fyr 100x30x80 cm
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikko Konsolbord - Konsolbord, 2 Låger, Natur 100X30X80 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikko Konsolbord - Konsolbord, 2 Låger, Natur 100X30X80 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven899 kr899 krKøb
2ebuy24 DK945 kr994 krKøb
3Billige Bolig Møbler976 kr976 krKøb
4Wood To You1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nikko Konsolbord - Konsolbord, 2 Låger, Natur 100X30X80 Cm

PriceData har fulgt prisen på Nikko Konsolbord - Konsolbord, 2 Låger, Natur 100X30X80 Cm i 129 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 976 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 921 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Nikko Konsolbord - Konsolbord, 2 Låger, Natur 100X30X80 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Nikko Konsolbord - Konsolbord, 2 Låger, Natur 100X30X80 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026899 kr10 kr (1%)
29. apr. 2026909 kr10 kr (1%)
24. apr. 2026899 kr50 kr (6%)
13. mar. 2026849 kr50 kr (6%)
11. feb. 2026899 kr77 kr (8%)
10. feb. 2026976 kr77 kr (9%)
9. feb. 2026899 kr77 kr (8%)
8. feb. 2026976 kr77 kr (9%)
6. feb. 2026899 kr77 kr (8%)
5. feb. 2026976 kr77 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret