Gå til hovedindhold

House Nordic Nikko Hjørnebord - Hjørnebord, 2 Låger, Natur 45X40X50,5 Cm

House NordicBordeSkydelåger og opbevaringSoveværelse og stueEAN: 5713917031818

House Nordic Nikko hjørnebord i naturligt fyr med skydelåger og to indvendige hylder. Perfekt som sengebord eller sidebord med opbevaring. Læs mere

Pris fra 629 krtil 699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 607,05 kr 26. maj

Sammenlign priser på Nikko Hjørnebord - Hjørnebord, 2 Låger, Natur 45X40X50,5 Cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 629 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nikko hjørnebord 2 låger fyr natur
629 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Nikko Hjørnebord, natur, 45x40x50,5 cm
-19%649 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Nikko Hjørnebord - Hjørnebord, 2 Låger, Natur 45X40X50,5 Cm
672 kr
Til butik
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lille Nikko sidebord 45x40x50,50 cm
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikko Hjørnebord - Hjørnebord, 2 Låger, Natur 45X40X50,5 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikko Hjørnebord - Hjørnebord, 2 Låger, Natur 45X40X50,5 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1ebuy24 DK629 kr678 krKøb
2Bolig & Haven649 kr649 krKøb
3Billige Bolig Møbler672 kr672 krKøb
4Wood To You699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

House Nordic Nikko Hjørnebord

House Nordic

House Nordic Nikko hjørnebord i naturligt fyr med skydelåger og to indvendige hylder. Perfekt som sengebord eller sidebord med opbevaring.

• sidebord
• hjørnebord
• sengebord
• house nordic bord
• nikko bord
• skandinavisk sidebord
• træ sidebord
• opbevaring bord
• Soveværelse og stue
• Skydelåger og opbevaring

Beskrivelse

House Nordic Nikko hjørnebord er et elegant og funktionelt møbel i skandinavisk design. Bordet er fremstillet af naturligt fyr træ og MDF, hvilket giver en robust og holdbar konstruktion. Med sine kompakte mål på 45x40x50,5 cm passer det perfekt som sengebord eller sidebord. Nikko hjørnebordets smarte design omfatter to skydelåger, som giver adgang til to indvendige hylder - ideelt til opbevaring af bøger, briller, servietter eller andre småting. De bløde, afrundede hjørner og organiske former skaber et harmonisk udtryk, der passer ind i ethvert moderne hjem. Bordet kan anvendes i soveværelset som sengebord, i stuen som sidebord eller som et praktisk møbel i entréen eller køkkenet. Den naturlige træstruktur og skandinaviske æstetik gør Nikko hjørnebordet til en tidløs tilføjelse til hjemmet.

Specifikationer

stil:Skandinavisk/nordisk
farve:Natur
vægt:Ca. 8-10 kg
låger:To skydelåger
materiale:Fyr og MDF
opbevaring:To indvendige hylder
dimensioner:45 x 40 x 50,5 cm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad er dimensionerne på Nikko hjørnebordet?

Nikko hjørnebordet måler 45 cm x 40 cm x 50,5 cm og er perfekt som sengebord eller sidebord.

Hvilke materialer er bordet lavet af?

Bordet er fremstillet af naturligt fyr træ og MDF, som giver et robust og holdbart møbel.

Kan jeg opbevare ting i bordet?

Ja, bordet har to indvendige hylder som tilgås via skydelåger, perfekt til opbevaring af bøger, glas eller andre småting.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nikko Hjørnebord - Hjørnebord, 2 Låger, Natur 45X40X50,5 Cm

PriceData har fulgt prisen på Nikko Hjørnebord - Hjørnebord, 2 Låger, Natur 45X40X50,5 Cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 607,05 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 620 kr.

Den nuværende pris på 629 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Nikko Hjørnebord - Hjørnebord, 2 Låger, Natur 45X40X50,5 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Nikko Hjørnebord - Hjørnebord, 2 Låger, Natur 45X40X50,5 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026629 kr21,95 kr (4%)
26. maj 2026607,05 kr21,95 kr (3%)
24. maj 2026629 kr21,95 kr (4%)
16. maj 2026607,05 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret