Gå til hovedindhold

Nike Everyday Cushioned Crew Socks 3-Pack Str. 34-38 Sort/hvid - Komfort til hverdagens løb

NikeSokkerEAN: 0888407233593
Pris fra 99 krtil 120 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 92 kr 14. maj

Sammenlign priser på Nike Everyday Cushioned Crew Socks 3-Pack Str. 34-38 Sort/hvid - Komfort til hverdagens løb og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nike Everyday Cushioned Crew Socks 3-Pack Str. 34-38 Sort/hvid - Komfort til hverdagens løb
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nike Everyday Cushioned Crew Socks 3-Pack Str. 34-38 Sort/hvid - Komfort til hverdagens løb billede

Produktinformation

Nike Everyday Cushioned Crew Socks 3-Pack giver dig komfort og støtte til både træning og hverdag. Med blød frotté under foden og en tætsiddende pasform omkring svangen, får du en strømpe, der reducerer stød og holder sig på plads – hele dagen. Dri-FIT-teknologien hjælper med at holde dine fødder tørre, uanset om du er på løbetur eller bare på farten.

Produktspecifikationer

Mærke: Nike
Kategori: løbestrømper
Størrelse: Str. S 34-38
EAN: 0888407233593
Varenr.: 304184
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nike Cushion Crew strømper 3-pak herre sort (34-38)
119 kr
Til butik
Gå til Footstore
TrustScore 5 ud af 54,7
NIKE Everyday Cushioned SX7664-010
120 kr
Til butik
NIKE Everyday Cushioned SX7664-010 billede

Produktinformation

Art. No. SX7664-010Nike Everyday Cushioned SX7664-010 er et sæt med tre par smarte sorte tennisstrømper fra Nike. Strømperne er designet med ekstra polstring under foden, som giver komfort og støtte ved både træning og hverdagsbrug. Det åndbare materiale...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NIKE
Kategori: Strømper
Farve: BLACK
Størrelse: 34-38
EAN: 0888407233593
Varenr.: 19004-187357

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nike Everyday Cushioned Crew Socks 3-Pack Str. 34-38 Sort/hvid - Komfort til hverdagens løb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nike Everyday Cushioned Crew Socks 3-Pack Str. 34-38 Sort/hvid - Komfort til hverdagens løb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK99 kr99 krKøb
2CS MEGASTORE DK119 kr158 krKøb
3Footstore120 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nike Everyday Cushioned Crew Socks 3-Pack Str. 34-38 Sort/hvid - Komfort til hverdagens løb

PriceData har fulgt prisen på Nike Everyday Cushioned Crew Socks 3-Pack Str. 34-38 Sort/hvid - Komfort til hverdagens løb i 183 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Nike Everyday Cushioned Crew Socks 3-Pack Str. 34-38 Sort/hvid - Komfort til hverdagens løb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Nike Everyday Cushioned Crew Socks 3-Pack Str. 34-38 Sort/hvid - Komfort til hverdagens løb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202699 kr7 kr (8%)
14. maj 202692 kr6 kr (6%)
10. maj 202698 kr2 kr (2%)
9. maj 202696 kr2 kr (2%)
8. maj 202698 kr1 kr (1%)
5. maj 202699 kr1 kr (1%)
1. maj 202698 kr1 kr (1%)
9. apr. 202699 kr7 kr (8%)
27. mar. 202692 kr7 kr (7%)
13. mar. 202699 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret