Gå til hovedindhold

Nielsen Light Nielsen Dæmpbar Mat E27 LED Pære På 11W i 2700K, Ra90

Nielsen LightLED-pærerEAN: 5703701960493
Pris fra 29 krtil 60 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nielsen Dæmpbar Mat E27 LED Pære På 11W i 2700K, Ra90 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
STANDARDPÆRE 11,0W - 1.521 LUMEN - 2.700 K
29 kr
Til butik
STANDARDPÆRE 11,0W - 1.521 LUMEN - 2.700 K billede

Produktspecifikationer

Kategori: A
Farve: 2
Artikel nr.: 5703701960493
EAN: 5703701960493
Varenr.: 7711772
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Nielsen Dæmpbar Mat E27 LED Pære På 11W i 2700K, Ra90
39,95 kr
Til butik
Nielsen Dæmpbar Mat E27 LED Pære På 11W i 2700K, Ra90 billede

Produktinformation

Classic mat LED pære på 11W i 2700K med E27 fatning fra Danske Nielsen Light, som erstatter 90 Watt glødepære. Pæren er dæmpbar og Flicker Free, og så leveres den med en farvegengivelse på Ra90 Pæren passer til alle E27 sokler (stor standard skrue fatnin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Standard E27 LED pærer
EAN: 5703701960493
Varenr.: 24374
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nielsen Light E27 standardpære, 11W
41 kr
Til butik
Nielsen Light E27 standardpære, 11W billede

Produktinformation

E27 LED standardpære med opaliseret glas Denne LED standardpære fra Nielsen Light er med E27-fatning, og passer derfor til de fleste lamper. Pæren afgiver et varmt og behageligt lys, og opaliseringen af pærens glas fjerner skygger.

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
Farve: white
Størrelse: 67x120 mm
EAN: 5703701960493
Varenr.: 6257200055
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nielsen Light E27 standardpære, 11W
48 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED Standard 11W 2700K, 1300 lumen, E27
48,53 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nielsen Light E27 standardpære, 2700K, 11W
51 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nielsen Light E27 standardpære, 2700K, 11W
60 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nielsen Dæmpbar Mat E27 LED Pære På 11W i 2700K, Ra90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nielsen Dæmpbar Mat E27 LED Pære På 11W i 2700K, Ra90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK29 kr68 krKøb
2DetLED.dk39,95 kr39,95 krKøb
3BilligVVS DK41 kr41 krKøb
4LavprisEl48 kr48 krKøb
5EL-GROSSISTEN48,53 kr48,53 krKøb
6LampeGuru.dk51 kr51 krKøb
7Greenline60 kr60 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nielsen Dæmpbar Mat E27 LED Pære På 11W i 2700K, Ra90

PriceData har fulgt prisen på Nielsen Dæmpbar Mat E27 LED Pære På 11W i 2700K, Ra90 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Nielsen Dæmpbar Mat E27 LED Pære På 11W i 2700K, Ra90. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Nielsen Dæmpbar Mat E27 LED Pære På 11W i 2700K, Ra90 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202629 kr10,95 kr (27%)
25. maj 202639,95 kr1,05 kr (3%)
24. maj 202641 kr12 kr (41%)
23. maj 202629 kr10,95 kr (27%)
15. maj 202639,95 kr10,95 kr (38%)
14. maj 202629 kr10,95 kr (27%)
26. apr. 202639,95 kr1,95 kr (5%)
25. apr. 202638 kr1,95 kr (5%)
9. apr. 202639,95 kr4,95 kr (14%)
8. apr. 202635 kr4,95 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret