Gå til hovedindhold

NID fast karm med dæksel, til Ø600 mm opføringsrør, 1,5 ton, komposit

NIDHjem og haveEAN: 5709276809489
Pris fra 743,19 krtil 910 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 166,81 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 725,36 kr 7. maj

Sammenlign priser på NID fast karm med dæksel, til Ø600 mm opføringsrør, 1,5 ton, komposit og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 743.19 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
NID 600 mm karm/dæksel, rund, fast, 1,5 t, komposit
743,19 kr
Til butik
NID 600 mm karm/dæksel, rund, fast, 1,5 t, komposit billede

Produktinformation

NID 600 mm karm/dæksel, rund, fast, 1,5 t, komposit

Produktspecifikationer

EAN: 5709276809489
Varenr.: 15843516318031
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
NID 600 mm karm/dksel, rund, fast, 1,5 t, komposit
755 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NID fast karm med dæksel, til Ø600 mm opføringsrør, 1,5 ton, komposit
779 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NID fast karm med dæksel, til Ø600 mm opføringsrør, 1,5 ton, komposit
799 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NID Komposit Fast karm og dæksel ø600 med skruelås A15 - NID-MR103A
813,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NID fast karm med dæksel, til Ø600 mm opføringsrør, 1,5 ton, komposit
910 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NID fast karm med dæksel, til Ø600 mm opføringsrør, 1,5 ton, komposit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NID fast karm med dæksel, til Ø600 mm opføringsrør, 1,5 ton, komposit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN743,19 kr743,19 krKøb
2WATTOO.DK755 kr755 krKøb
3LavprisVVS779 kr779 krKøb
4BilligVVS DK799 kr799 krKøb
5VVS.dk813,75 kr813,75 krKøb
6CompletVVS910 kr910 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NID fast karm med dæksel, til Ø600 mm opføringsrør, 1,5 ton, komposit

PriceData har fulgt prisen på NID fast karm med dæksel, til Ø600 mm opføringsrør, 1,5 ton, komposit i 146 dage. Laveste pris i perioden er 725,36 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 748 kr.

Den nuværende pris på 743,19 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for NID fast karm med dæksel, til Ø600 mm opføringsrør, 1,5 ton, komposit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for NID fast karm med dæksel, til Ø600 mm opføringsrør, 1,5 ton, komposit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026743,19 kr35,81 kr (5%)
23. maj 2026779 kr35,81 kr (5%)
9. maj 2026743,19 kr17,83 kr (2%)
7. maj 2026725,36 kr53,64 kr (7%)
6. maj 2026779 kr53,64 kr (7%)
23. apr. 2026725,36 kr53,64 kr (7%)
22. apr. 2026779 kr53,64 kr (7%)
19. apr. 2026725,36 kr53,64 kr (7%)
18. apr. 2026779 kr53,64 kr (7%)
15. apr. 2026725,36 kr53,64 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret