Gå til hovedindhold

Nico Square 22 Udendørs Væglampe Black Nordlux - Terrasse - Aluminium

NordluxLamperEAN: 5704924012426
Pris fra 210 krtil 280 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Nico Square 22 Udendørs Væglampe Black Nordlux - Terrasse - Aluminium og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 210 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Nico Square udendørs væglampe, sort
210 kr
Til butik
Nordlux Nico Square udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Flot udendørs væglampe i et holdbart design Nordlux er et dansk firma, der er blandt nordens førende inden for belysning. De har deres primære fokus på at producere lamper, der er funktionelle samt udført i et flot design til en fornuftig pris. Nico Squar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: 235 x 80 x 80 mm
EAN: 5704924012426
Varenr.: 4243012424
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordlux Nico firkantet udendrs vglampe, GU10, IP54, sort
219 kr
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nico Square 22 udendørs væglampe, sort
-34%229 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nico Square 22 udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Nordlux Nico Square 22 udendørs væglampe, sort Den elegante Nico Square 22 udendørs væglampe vil med lampens vinklede silhuet passe godt til meget både klassisk og moderne arkitektur. Lyset er rettet både opad og nedad og skaber en flot lyseffekt på vægge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Nordlux
Farve: Sort
EAN: 5704924012426
Varenr.: 2218221003
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Nico Square udendørs væglampe, sort
229 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Nico Square udendørs væglampe, sort
229 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Nico Square udendørs væglampe, sort
239 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nico Square 22 Udendørs Væglampe Black Nordlux - Terrasse - Aluminium
-20%280 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nico Square 22 Udendørs Væglampe Black Nordlux - Terrasse - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nico Square 22 Udendørs Væglampe Black Nordlux - Terrasse - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl210 kr210 krKøb
2WATTOO.DK219 kr219 krKøb
3Lamper.dk229 kr229 krKøb
4BilligVVS DK229 kr229 krKøb
5LampeGuru.dk229 kr229 krKøb
6Greenline239 kr239 krKøb
7Lampemesteren DK280 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nico Square 22 Udendørs Væglampe Black Nordlux - Terrasse - Aluminium

PriceData har fulgt prisen på Nico Square 22 Udendørs Væglampe Black Nordlux - Terrasse - Aluminium i 181 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 210 kr.

Den nuværende pris på 210 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Nico Square 22 Udendørs Væglampe Black Nordlux - Terrasse - Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Nico Square 22 Udendørs Væglampe Black Nordlux - Terrasse - Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026210 kr9 kr (4%)
30. maj 2026219 kr9 kr (4%)
12. maj 2026210 kr1 kr (0%)
7. maj 2026209 kr15 kr (8%)
24. apr. 2026194 kr25 kr (11%)
23. apr. 2026219 kr25 kr (13%)
22. apr. 2026194 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026195 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026196 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026197 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret