Gå til hovedindhold

Neomounts NewStar PLASMA-M1950E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 60"-100"

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371447052
Pris fra 4.195 krtil 5.869 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.674 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.868 kr 1. maj

Sammenlign priser på NewStar PLASMA-M1950E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 60"-100" og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4195 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NewStar PLASMA-M1950E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 60"-100"
4.195 kr
Til butik
NewStar PLASMA-M1950E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 60"-100" billede

Produktinformation

Neomounts PLASMA-M1950E - Vogn med hjul - for fladt panel/AV-udstyr - sort - skærmstørrelse: 60"-100"

Produktspecifikationer

Mærke: NewStar
Artikel nr.: PLASMA-M1950E
EAN: 8717371447052
Varenr.: 993854289
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts PLASMA-M1950E, Display
4.379 kr
Til butik
Neomounts PLASMA-M1950E, Display billede

Produktinformation

Neomounts Mobile Monitor/TV Floor Stand PLASMA-M1950E PLASMA-M1950E fra Neomounts er en alsidig og robust gulvstander designet til fladskærme og monitorer. Denne mobile stander er perfekt til både hjemmebrug og professionelle miljøer, såsom kontorer, skol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neomounts
Kategori: Forside
EAN: 8717371447052
Varenr.: 16019
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-vogn på hjul - Neomounts PLASMA-M1950E, 60-100"
-4%5.499 kr
Før 5.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-vogn på hjul - Neomounts PLASMA-M1950E, 60-100" billede

Produktinformation

Fleksibel TV-vogn til store skærmeNeomounts PLASMA-M1950E er en robust TV-vogn til professionelle miljøer som mødelokaler, undervisning og events. Vognen understøtter én skærm fra 60–100" (152,4–254 cm) og op til 100 kg, så du kan flytte store displays sikkert og nemt mellem rum. Højden kan justeres manuelt fra 134 til 166 cm, og skærmen kan vippes 0–15° for optimal visning. Indbygget kabelhåndtering holder installationen pæn.Gennemtænkt design til hverdagens brugVognen er i sort stål med stabile hjul, hvilket gør den velegnet som mobilt skærmbeslag på gulv. Den inkluderer en praktisk hylde til udstyr. VESA-kompatibilitet fra 200 × 200 mm til 1000 × 600 mm giver bred støtte til store TV og skærme.Monteringstype: Gulv (vogn med hjul)Understøttede skærme: 1 stk., 60–100"Maks. belastning: 100 kgVESA-kompatibilitet: 200 × 200 til 1000 × 600 mmHøjdejustering: 134–166 cm, manuelVippevinkel: 0–15°Kabelhåndtering: JaMateriale: StålFarve: SortProduktmål – højde: 166 cmVægt: 38,6 kgPakkemål (B × H × D): 17,7 × 130,5 × 80,5 cmPakkevægt: 41,8 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NewStar
Kategori: Skærmbeslag
Vægt: 42.5g
EAN: 8717371447052
Varenr.: 1925308
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-vogn på hjul - Neomounts PLASMA-M1950E, 60-100"
-3%5.519 kr
Før 5.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts PLASMA-M1950E - stand - Maks 100 kg - Maks størrelse 100"
5.860 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Neomounts Plasma-m1950e
5.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NewStar PLASMA-M1950E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 60"-100" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NewStar PLASMA-M1950E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 60"-100" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.195 kr4.195 krKøb
2Ultrashop4.379 kr4.379 krKøb
3Boligcenter DK5.499 kr5.499 krKøb
4Vivas DK5.519 kr6.718 krKøb
5Proshop DK5.860 kr5.860 krKøb
6Dustin DK5.869 kr5.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NewStar PLASMA-M1950E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 60"-100"

PriceData har fulgt prisen på NewStar PLASMA-M1950E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 60"-100" i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3.868 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 4.195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.972 kr.

Den nuværende pris på 4.195 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for NewStar PLASMA-M1950E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 60"-100". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for NewStar PLASMA-M1950E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 60"-100" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20264.195 kr37 kr (1%)
25. maj 20264.158 kr284 kr (7%)
5. maj 20263.874 kr6 kr (0%)
1. maj 20263.868 kr1 kr (0%)
29. mar. 20263.869 kr1 kr (0%)
14. mar. 20263.868 kr1 kr (0%)
14. feb. 20263.869 kr5 kr (0%)
31. jan. 20263.874 kr222 kr (5%)
26. jan. 20264.096 kr222 kr (6%)
24. jan. 20263.874 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret