Gå til hovedindhold

NewStar PLASMA-M1900E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 37"-70"

NewStarTv- og skærmbeslagEAN: 8717371447045
Pris fra 2.648 krtil 3.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.171 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.644 kr 8. apr.

Sammenlign priser på NewStar PLASMA-M1900E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 37"-70" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2648 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NewStar PLASMA-M1900E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 37"-70"
2.648 kr
Til butik
NewStar PLASMA-M1900E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 37"-70" billede

Produktinformation

Neomounts PLASMA-M1900E - Vogn med hjul - for fladt panel/AV-udstyr - sort - skærmstørrelse: 37"-70"

Produktspecifikationer

Mærke: NewStar
Artikel nr.: PLASMA-M1900E
EAN: 8717371447045
Varenr.: 993853943
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts PLASMA-M1900E, Display
3.139 kr
Til butik
Neomounts PLASMA-M1900E, Display billede

Produktinformation

Oplev den alsidige Neomounts Mobile Monitor/Tv Floor Stand, model PLASMA-M1900E, der er designet til at give dig friheden til at placere din skærm, hvor som helst du ønsker. Denne stabile og let justerbare stander gør det muligt at tilpasse højde og vinke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neomounts
Kategori: TV Vægbeslag & Gulvstandere
EAN: 8717371447045
Varenr.: 67139
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts PLASMA-M1900E - stand - Maks 50 kg - Maks størrelse 70"
3.521 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-vogn på hjul - Neomounts PLASMA-M1900E, roterbar, 37-70"
3.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-vogn på hjul - Neomounts PLASMA-M1900E, roterbar, 37-70"
3.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NewStar PLASMA-M1900E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 37"-70" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NewStar PLASMA-M1900E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 37"-70" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.648 kr2.648 krKøb
2Ultrashop3.139 kr3.139 krKøb
3Proshop DK3.521 kr3.521 krKøb
4Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
5Vivas DK3.819 kr4.218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NewStar PLASMA-M1900E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 37"-70"

PriceData har fulgt prisen på NewStar PLASMA-M1900E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 37"-70" i 162 dage. Laveste pris i perioden er 2.644 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 2.875 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.764 kr.

Den nuværende pris på 2.648 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for NewStar PLASMA-M1900E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 37"-70". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for NewStar PLASMA-M1900E Vogn med hjul LCD / plasma panel / AV System 37"-70" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.648 kr4 kr (0%)
8. apr. 20262.644 kr229 kr (8%)
3. apr. 20262.873 kr1 kr (0%)
2. apr. 20262.872 kr3 kr (0%)
29. mar. 20262.869 kr225 kr (9%)
16. mar. 20262.644 kr229 kr (8%)
14. mar. 20262.873 kr2 kr (0%)
13. mar. 20262.875 kr231 kr (9%)
24. feb. 20262.644 kr225 kr (8%)
22. feb. 20262.869 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret