Gå til hovedindhold

Microids New Joe & Mac: Caveman Ninja - T-Rex Edition - Sony PlayStation 5 - Platformer

MicroidsSpilEAN: 3701529501067
Pris fra 92 krtil 109,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 17,95 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 28. maj

Sammenlign priser på New Joe & Mac: Caveman Ninja - T-Rex Edition - Sony PlayStation 5 - Platformer og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
New Joe & Mac: Caveman Ninja - T-Rex Edition - Sony PlayStation 5 - Platformer
92 kr
Til butik
New Joe & Mac: Caveman Ninja - T-Rex Edition - Sony PlayStation 5 - Platformer billede

Produktinformation

PS5

Produktspecifikationer

Mærke: Microids
Kategori: Spil
Artikel nr.: 3701529501067
EAN: 3701529501067
Varenr.: 3115631
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Microids New Joe & Mac: Caveman Ninja (Limited Edition)
105 kr
Til butik
Microids New Joe & Mac: Caveman Ninja (Limited Edition) billede

Produktinformation

Velkommen til den forhistoriske jungle, Vi er tilbage i den fjerne fortid, hvor Rock & Roll handlede om sten og Fast Food, en middag, du ikke kunne fange. 2 hulevenner ved navn Joe & Mac bor i en fredelig og cool landsby. Det var cool, indtil en flok falske neandertalere tog alle kvinderne i landsbyen. Det er nu op til Joe & Mac at redde dem alle og kæmpe mod dødbringende dinosaurer og kødædende planter i dette vanvittige og farverige action-platformspil fra juratiden med helt nydesignet grafik!, HD-versionen af dette berømte arkadespil er stadig sjovt og finurligt, men også længere, bedre, hurtigere og stærkere.. ET, HELT, NYT DESIGN: Oplev en komplet og trofast genudgivelse af det originale arkadespil med ny grafik, nye lyde og bedre kontrol for en hidtil uset oplevelse, NYE, TILSTANDE: Der er 2 tilstande på menuen, Arcade Mode (Remake) og en udvidet tilstand, der giver dig en længere spiloplevelse. CO-OP MODE: En forhistorisk fyr er måske ikke nok, så bed en ven om at spille med dig for at dele et stærkere eventyr. HVER TILSTAND HAR NYE FUNKTIONER: en træningstilstand, en boss rush-tilstand, en score attack-tilstand og, for at spille hurtigere end nogensinde, en speed run-tilstand!, ALLE disse funktioner giver et sjovt, farverigt og skævt spil, der er udfordrende og fuld af spilindhold for alle slags spillere, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Microids
Kategori: Spil
EAN: 3701529501067
Varenr.: C92654
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
New Joe & Mac: Caveman Ninja (limited Edition) - PS5
109,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Joe & Mac: Caveman Ninja - T-Rex Edition - Sony PlayStation 5 - Platformer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Joe & Mac: Caveman Ninja - T-Rex Edition - Sony PlayStation 5 - Platformer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK92 kr131 krKøb
2Teknikproffset DK105 kr154 krKøb
3Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for New Joe & Mac: Caveman Ninja - T-Rex Edition - Sony PlayStation 5 - Platformer

PriceData har fulgt prisen på New Joe & Mac: Caveman Ninja - T-Rex Edition - Sony PlayStation 5 - Platformer i 133 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 92 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for New Joe & Mac: Caveman Ninja - T-Rex Edition - Sony PlayStation 5 - Platformer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for New Joe & Mac: Caveman Ninja - T-Rex Edition - Sony PlayStation 5 - Platformer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202692 kr4 kr (5%)
28. maj 202688 kr1 kr (1%)
27. maj 202689 kr1 kr (1%)
23. maj 202688 kr6 kr (6%)
9. apr. 202694 kr1 kr (1%)
14. mar. 202693 kr2 kr (2%)
31. jan. 202695 kr11 kr (13%)
29. jan. 202684 kr11 kr (12%)
20. jan. 202695 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret